Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška
 
0 / 5
0 stars, based on reviews

Skalbyklė Bosch WAT286B8SNSpeciali Kaina: 635.00 € 2192.53 Lt
635.00
 Skalbinių talpa: 8 kg Energijos sąnaudų efektyvumo klasė: A+++ -30% Energijos sąnaudos 137 kWh per metus, remiantis 220 standartinių skalbimo ciklų medvilnės programa prie 60ºC ir 40ºC, esant pilnai ir dalinei užkrovai, bei ekonominio režimo programa. Realus energijos sunaudojimas, priklausys nuo prietaiso naudojimo sąlygų Maksimalus gręžimo apsukų skaičius: 1400 aps./min EcoSilence Drive 10 metų garantija varikliui i-Dos: automatinė skysto skalbiklio ir minkštiklio dozavimo sistema. Specialios programos: , Pūkinių drabužių, Tamsūs skalbiniai, Marškiniai, Greita/mišrūs skalbiniai, Hygiene, Itin greita 15'/Itin greita 30', Vilna/Rankomis skalbiami Ploni/Šilkas VarioPerfect: taupomas laikas arba energija išlaikant puikius skalbimo rezultatus Jutikliniai „TouchControl“ mygtukai: Temperatūra, Apsukų parinkimas, Pirminis plovimas, EcoPerfect, SpeedPerfect, i-DOS 1, i-DOS 2 ir 24 h atidėtas skalbimas Savaime išsivalantis skalbiklių skyrelis DrumClean būgno valymo funkcija su priminimu. Mažiau vibruojanti konstrukcija: stabilesnis ir tyliau veikiantis prietaisas ActiveWater™Plus: tausojantis vandens resursus skalbimas Bepakopis automatinis reikiamo vandens ir energijos kiekio nustatymas 3D-AquaSpar - vandens taupymo sistema Putų kiekio atpažinimas Būgno disbalanso kontrolė "AquaSecure" Elektroninis užraktas nuo vaikų 32 cm skersmens anga skalbiniams, durelėmis atsidaro 165° kampu Triukšmo lygis skalbiant/ gręžiant dB: 49/ 74


Europos Sąjungos 1995 metų direktyva nustatė naujus prietaisų kategorizavimo standartus pagal elektros energijos bei vandens sunaudojimą. tačiau, keičiantis technologijoms, sena nuo A iki G sistema 2011 metais buvo pakeista į nuo A+++ iki D, kur A+++ atstovauja patiems efektyviausiems prietaisams.
TFT ekranas turi didesnį kontrastą bei raišką, kad būtų galima aiškiau matyti užrašus iš visų pusių. Animacijos bei spalvos taip pat yra itin aukštos kokybės.
Išmanus spiralinis šoninių sienelių dizainas padidina stabilumą ir sumažina vibraciją. Pagerinta garso izoliacija sumažina skalbimo mašinos darbo triukšmo lygį.

VarioPerfect™ leidžia jums nuspręsti, ar jūs norite drabužius išplauti greičiau ar ekonomiškiau. EcoPerfect funkcija leidžia sutaupyti nuo 20% iki 32% elektros energijos, o su SpeedPerfect funkcija drabužių plovimo laikas sutrumpėja iki 60%.

Skalbimo mašinos širdis yra jos variklis. Bosch EcoSilence Drive variklis tylesnis bei galingesnis nei ankstesni. Variklis neturi jokių anglinių šepetukų, kurie yra kituose elektriniuose varikliuose, todėl sumažinama trintis. Šis variklis taupiau vartoja elektros energiją, skleidžia mažesnį triukšmą, yra ilgaamžiškesnis.

Vanduo yra svarbus išteklis, todėl taupus jo suvartojimas yra itin svarbus. Bosch inžinieriai sukūrė ActiveWater™ - moderniausią visų laikų vandens valdymo sistemą. Tekėjimo jutikliai yra tikslūs, tad vandens kiekis, reikalingas plovimui, nustatomas iš naujo kiekvieną kartą. Kiekvienas vandens lašas yra panaudojamas, o vandens kiekis yra optimaliai apskaičiuojamas.

Bosch etiketė „Green Technology inside“ reiškia, kad gaminiai yra itin efektyvūs energijos ir išteklių tausojimo požiūriu ir, kad pritaikius naujausias technologijas pasiekiami geriausi rezultatai ir kaip ir visi Bosch gaminiai pagaminti laikantis tvarumo kriterijų. Etiketė reiškia mūsų gaminių energijos sąnaudų efektyvumą ir tvarumą – tiesiog dėl jų „Green Technology inside“.Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: