Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška
0 / 5
0 stars, based on reviews

Skalbyklė Bosch WAW28768SNSpeciali Kaina: 620.99 € 2144.15 Lt
620.99
Tipas 60 cm Gylio El. energijos sąnaudų klasė A+++ (-30%) Talpa, Kg. 8 Gręžimo greitis, aps./min. 1400 Audinius tausojantis būgnas Yra Ekranėlis Yra Garų funkcija Yra Tiesioginis įpurškimas Nėra Inverterinis variklis Yra Triukšmingumas skalbiant 47 dB Triukšmingumas gręžiant 71 dB EAN 13 4242002901398 Garantija, mėn. 24 Netto svoris, kg 73,44 Brutto svoris, kg 74,40 Metinės el. energijos sąnaudos: 137 kWh Metinės vandens sąnaudos: 9900 l Audinius tausojantis VarioDrum™ būgnas. TouchControl jutikliniai mygtukai. ActiveOxygen™ - efektyvus kvapo pašalinimas per trumpą laiką, net jautriems ir rankų skalbimui tinkantiems audiniams audinių. Anti-vibration Design™ - skalbyklės šonai yra specialios formos, kurie mažina vibraciją, o tuo pačiu ir slopina garsą. WaterPerfect Plus™ - itin tikslais jutikliais valdomas ir kontroliuojamas bepakopis užkrovos reguliavimas užtikrina, kad kiekvienas vandens lašas būtų panaudojamas maksimaliai - be jokių kompromisų išplovimo rezultatams. Vandens kiekis priklauso nuo užkrovos kiekio, audinių tipo bei vandens absorbcijos. Flow sensor™ - ypatingai tikslus vandens sąnaudas kontroliuojantis sensorius. VarioPerfect™ - speedPerfect laiko arba ecoPerfect energijos sąnaudų sumažinimas, išlaikant puikius skalbimo rezultatus. iQdrive™ - naujasis mažiau energijos naudojantis variklis užtikrina didžiausią efektyvumą ir patvarumą, tobulą skalbimą, nepriklausomai nuo pasirinktos programos. Būgno LED apšvietimas. Skystų skalbiklių įdėklas. Garsinis programos pabaigos signalas. Skystų skalbiklių įdėklas. Automatinis skalbinių skyrelio išsiplovimas. Neputojanti skalavimo sistema. Būgno balanso kontrolė. Užraktas nuo vaikų. Programos pradžios atidėjimas. Matmenys (AxPxG): 85x60x59 cm ActiveOxygen™ veikimas:

Skalbimo pradžioje bei prieš pat paskutinį skalavimą šaltas rūkas ir ActiveOxygen™ yra purškiami į audinius, taip pašalindami mikrobus ir bakterijas. Iš viso, garinimas veikia 30 min. pašalindamas iki 99,9% bakterijų ir mikrobų iš audinių.
Privalumai:
1. Mažos energijos sąnaudos, kadangi skalbimas gali vykti žemose temperatūrose labai efektyviai.
2. Nenaudojama jokių papildomų cheminių medžiagų.
3. Užtikrina aukščiausio lygio higieną.
4. Pašalina kvapus.

ActiveOxygen™ yra panašus į ozoną.Ozonas, yra natūralios dujos. Jis yra pats galingiausias oksidantas ir dezinfekacinė priemonė.

Dėmesio! Pasirinkus ActiveOxygen™ programą ir ją nutraukus, būgno durelių negalėsite atidaryti apie 10 min. taip užtikrinant programos pabaigą.


Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: