Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Buitinė technika

Buitinė technika
2.8 / 5
2.8 stars, based on 4 reviews

Šlavimo įrenginys KARCHER KM 35/5 C (1.327-330.0)Speciali Kaina: 430.00 €
430.00
Įjungimo ir išjungimo pedalas.

Paprastai naudojamas. Apsaugotas nuo neteisingo naudojimo. Nereikia pasilenkti.

Cilindrinis šepetys su V-formos šereliais ir šoniniais šepečiais.

Specialiai sukurtas cilindrinis šepetys su pakreiptais šereliais šluoja arti kraštų.

Vertikali padėtis.

Vietą taupanti konstrukcija. Cilindrinio šepečio priedas.

Cilindriniai šepečiai pakeičiami labai greitai.

Cilindrinis šepetys pakeičiamas greitai nenaudojant jokių įrankių.
Lengvai valomas pagrindinis cilindrinis šepetys.
Galima prailginti (pvz. kilimų valymui galima prijungti antistatinį cilindrinį šepetį).

Savybės:

Kärcher siūlomas KM 35/5 C akumuliatorinis mini šlavimo įrenginys yra sukurtas mažesnių kietų paviršių ir kilimų valymui. Šio įrenginio dėka kasdieninis valymo darbas tampa patogesnis ir net iki trijų kartų greitesnis, negu dirbant su šluota ir semtuvėliu. Kompaktiškas prietaisas daugiausia naudojamas gastronomijoje ir viešbučių sektoriuje, mažmeninės prekybos industrijoje, rankdarbių srityje, o taip pat lopšeliuose, ir valymo paslaugų tiekėjų. Galingas ličio jonų akumuliatorius (1,3 Ah) varo cilindrinį šepetį ir tada, kai prietaisas nejudinamas. Šis privalumas geriausiai panaudojamas kampuose. Dėl belaidžio veikimo beveik nereikalingas pasiruošimo laikas. Darbo laikas siekia nuo 20 iki 25 minučių; įkrovimo būsena gali būti matoma LED ekrane. Kadangi ši akumuliatoriaus technologija neturi „atminties efekto“, tarpinis įkrovimas galimas bet kuriuo metu nepažeidžiant elementų. 350 mm pločio cilindriniai šepečiai su išlenktais šeriais leidžia pasiekti išskirtinį valymo rezultatą ir veikia arti kraštų - iki 3 mm. Prietaisas surenka laisvą purvą, pvz., cigaretes, lapus, žemę, akmenis ir sudužusio stiklo gabaliukus. Automatinė išjungimo funkcija perkrovos atveju apsaugo veleną, kai per didelis daiktas blokuoja cilindrinį šepetį. Naudojimo paprastumas buvo svarbus aspektas kuriant šį prietaisą. Prietaisas gali būti įjungiamas ir išjungiamas kojiniu jungikliu, taigi nereikia pasilenkti. Prietaisą varo keturi ratai, taigi jį lengva naudoti ir lauke ir viduje, pvz., tarp kėdžių ar įėjimo zonose. Kompaktiškas prietaisas sveria tik 5,6 kg, taigi gali būti pernešamas į kitas vietas. Dėl 5 l talpos konteinerio galimi ilgi darbo intervalai. Briaunuota rankena yra nuleidžiama ir užtikrina gerą ir lengvą prietaiso valdymą. Dėl 19 cm aukščio, galima valyti po lentynomis ir sunkiai pasiekiamas vietas. Pauzių metu rankeną galima laikyti tiesioje sandėliavimo padėtyje. Cilindrinis šepetys ir akumuliatorius gali būti pakeičiami labai greitai be jokių įrankių. Galima pasirinkti greito įkrovimo įkroviklį, kuris sutrumpina įkrovimo laiką nuo 3 valandų iki 1 valandos. Antistatinis cilindrinis šepetys gali būti naudojamas valant austines grindis.

Techniniai duomenys

Pavaros galia 18 / 63 Maks. išvalomas plotas (m²/h) 1480 Darbinis plotis 350 Konteinerio talpa / medžiaga 5 / 4.5 Svoris 5.6 Svoris, paruoštas naudoti 5.6 Matmenys (I x P x A) 400 x 400 x 190 Svoris su pakuote 7 Įkraunamos baterijos krovimo laikas 3 Baterijos veikimo trukmė 20 / 25

Daugiau informacijos gamintojo puslapyje

Apie gamintoją:

KARCHER - didžiausi pasaulyje valymo įrenginių gamintojai. Profesionalams skirtų valymo įrenginių, priedų ir valymo priemonių asortimentas yra sukurtas taip, kad patenkintų klientų poreikius. Nepriklausomai nuo verslo tipo ar vietos, naudojant Kärcher produktus pasiekiami puikūs valymo rezultatai, sutaupomas laikas ir ištekliai. Be to, šių produktų naudojimas yra intuityvus: todėl galima koncentruotis į svarbiausius verslo reikalus.Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: