Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška
 
3.7 / 5
3.7 stars, based on 71 reviews

Miele Collection Caps rinkinysSpeciali Kaina: 16.00 € 55.24 Lt
16.00

10-ies kapsulių pakuočių kolekcija (1 x kiekvienos rūšių).

Skalbimo priemonės:
Sport - Tobulai tinka orui laidiems sportiniams rūbams. Skalbia ir prižiūri tausodamas spalvas. Dėl įmontuoto kvapus sugeriančio elemento neutralizuojami kvapai. Išlaiko stabilią skalbinių formą. Taip pat tinka ir avies vilnai.

WoolCare - Vilnai ir visiems aukštos kokybės skalbiniams. Pluoštą nuo vėlimosi saugančios sudedamosios dalys. Geriausi skalbimo rezultatai pasirinkus temperatūras: 20 / 30 / 40 / 60 °C. Specialus priežiūros kompleksas su kviečių proteinais ir spalvą tausojančia formule.

SilkCare - Skalbikliai šilkui. Pluoštą nuo vėlimosi saugančios sudedamosios dalys.

Daunen - idealiai tinka pagalvėms, miegmaišiams arba aukštos kokybės pūkiniams rūbams. Išlaikomas pūkų elastingumas. Taip pat išlaiko pūkinių rūbų laidumą orui. Plunksnos nesusimaigo ir išlieka purios ir lengvos.

Outdoor - Tobulai tinka aukštos kokybės lauko ir aktyvaus laisvalaikio rūbams. Skalbia ir prižiūri tausodamas spalvas. Su lanolinu – kaip priežiūros vonelė membranoms.

Minkštikliai:

AQUA - Labai gerai tinka kilpiniams skalbiniams. Labai minkštiems skalbiniams. Gaivus natūralus kvapas. AQUA – maloniai gaivus aromatas - kaip lengvas jūros vėjas.

COCOON - Labai gerai tinka kilpiniams skalbiniams. Labai minkštiems skalbiniams. Gaivus natūralus kvapas. COCOON – ramybės ir saugumo kupinoms akimirkoms.

NATURE - Labai gerai tinka kilpiniams skalbiniams. Labai minkštiems skalbiniams. Gaivus natūralus kvapas. NATURE – gėlių aromatai natūraliai gaivai.

Priedai:
Proofing agent - Idealiai tinka sporto ir nuo lietaus saugantiems rūbams. Veiksmingas impregnavimas nuo drėgmės, vėjo ir purvo. Išlaiko skalbinių laidumą orui.

Booster - idealus sprendimas įsisenėjusioms dėmėms. Puikiam skalbimo rezultatui, net ir skalbiant žemoje temperatūroje. Padeda įveikti įsisenėjusias dėmes, pvz., riebalų arba vaisių dėmes. Tinka baltiems ir spalvotiems skalbiniams.Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: