Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Buitinė technika

Buitinė technika
  
3.7 / 5
3.7 stars, based on 10 reviews

Smulkintuvas PHILIPS HR7605Speciali Kaina: 51.00 €
51.00
PHILIPS HR-7605 / 10“ turi vieną greičio režimą.

Impulsinis darbo režimas 
Jums davus komandą ar tam tikrų programų pabaigoje „PHILIPS HR-7605 / 10“ virtuvės kombainas trumpam įjungs patį intensyviausią darbo režimą, kuris per keletą sekundžių susmulkins riešutus, iš virtų daržovių padarys tyrę ar suplaks grietinėlę.


Pagrindinis indas iš plastiko 
Lengvame ir tvirtame „PHILIPS HR-7605 / 10“ virtuvės kombaino pagrindiniame inde galima ne tik gaminti faršą, tyres ar desertus, bet ir jį laikyti šaldytuve kartu su paruoštais produktais. Šis indas yra atsparus šilumai, todėl Jūs galėsite jame esančius produktus šildyti mikrobanginėje krosnelėje, o jį patį plauti indaplovėje. Pagrindinis virtuvės kombaino indas nesideformuos keičiantis temperatūroms, o maistas neįgaus plastmasės poskonio.

Universalus peilis
Daugelį produktų susmulkinsite į tyrę arba supjaustysite plonais griežinėliais salotoms universaliu dviašmeniu peiliu iš nerūdijančio plieno lenktais ašmenimis. Šis peilis yra pagrindinis „PHILIPS HR-7605 / 10“ virtuvės kombaino elementas. 

Pjaustymo ir smulkinimo diskas
„PHILIPS HR-7605 / 10“ virtuvės kombaino komplekte yra specialus antgalis – diskinis peilis, kuriuo susmulkinsite ir plonais bei siaurais gabaliukais supjaustysite daržoves bei vaisius. 

Antgalis tešlai maišyti
„PHILIPS HR-7605 / 10“ virtuvės kombaino antgalis tešlai maišyti arba tešlos maišymo kablys (išlenkta mentelė) nepakeičiamas pagalbininkas norint sumaišyti tešlos ingredientus į vienalytę masę. Su šiuo „PHILIPS HR-7605 / 10“ virtuvės kombaino antgaliu galėsite sumaišyti įvairiausio tirštumo tešlą, o ant pagrindinio indo sienelių neliks miltų ar nuvarvėjusios tešlos pėdsakų.

Virtuvės kombaino korpusas iš plastmasės 
„PHILIPS HR-7605 / 10“ virtuvės kombaino korpusas, pagamintas iš lengvos ir tvirtos plastmasės, yra patvarus ir Jums ilgai tarnaus. Per šio korpuso skaidres detales galima stebėti mišinėlių, tyrių ar salotų gaminimo procesą, o jį patį bus lengva valyti.


Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: