Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Buitinė technika

Buitinė technika
Sulčiaspaudė HUROM HT 2G SILVER (SBE14)
4%
4%
  
0 / 5
0 stars, based on reviews

Sulčiaspaudė HUROM HT 2G SILVER (SBE14)Kaina: 499.00 €
Speciali Kaina: 479.00 €
Sutaupyk: 20.00 €
499.00

Antros kartos lėtaeigės sulčiaspaudės Hurom HT 2G ne tik puikiai spaudžia sultis iš įvairių produktų, tačiau yra puikaus dizaino ir dar lengviau plaunama. Šiame modelyje naudojama pažangiausia Hurom SST2™ sulčių spaudimo technologija, o antros kartos dvigubas sraigtas, kuris besisukdamas 40 apsisukimų per minutę greičiu, vienodai puikiai spaudžia sultis iš vaisių, daržovių, lapinių daržovių ar želmenų.

Šioje sulčiaspaudėje sudėta viskas, kas geriausia, ką kompanija Hurom sukūrė ir ištobulino per daugiau nei 40 metų. Apgalvota kiekviena smulkmena, todėl žmonės visame pasaulyje pasitiki Hurom kompanija ir renkasi jos gaminius.

Hurom HT 2G sulčiaspaudėje įmontuotas visiškai naujas variklis, kurio sukamas sraigtas sukasi dvigubai lėčiau nei ankstesniuose modeliuose. Dar lėčiau besisukdamas sraigtas dar geriau išspaudžia sultis iš vaisių ir daržovių, o išspaustose sultyse išlieka maksimalus kiekis vitaminų ir kitų organizmui reigalingų medžiagų. 

Kompanijos Hurom sukurta antros kartos lėto spaudimo technologija SST2™ (Slow Squeezing Technology 2th Generation) yra ypač pažangi ir leidžia milijonams žmonių visame pasaulyje mėgautis šviežiai spaustomis sultimis kasdien. Lėtaeigėje sulčiaspaudėje Hurom HT kompanija būtent šią technologiją, todėl sultys yra dar natūralesnio skonio ir vientisesnės.

Naujai sukurtas didesnis korpusas (dubuo), kuriame telpa iki 500ml sulčių, yra sugraduotas ir pagamantas iš sveikatai nekenksmingų žaliavų, neturinčių sudėtyje bisfenolio (BRA free).
Patobulinta išspaudų šalinimo funkcija. Daugiau nebereikia ranka įkišti ar ištraukti silikoninio kamštelio iš išspaudų šalinimo angos. Tą galima atlikti tiesiog į vieną ar kitą pusę pasukant ant korpuso esančią rankenėlę.

Šios rankenėlės pagalba galite nusistatyti spaudžiamų sulčių skystumą - išsispausti skystesnes arba tirštesnes, su daugiau tirštimo, sultis. Maža to, dabar Hurom HT 2G sulčiaspaudė ruošia ir nuostabaus skonio glotnučius (smoothie). 

Rūpinkitės savo sveikata, gerkite sultis kasdien. O kompanija Hurom rūpinasi, kad jos sukurtos sulčiaspaudės tarnautų Jums kasdien, jomis būtų patogu ir paprasta naudotis, o išspaustos sultys būtų maksimaliai natūralios ir sveikos.

Lėtaeigė sulčiaspaudė Hurom HT ne tik puikiai spaudžia sultis, ji yra elegantiškos išvaizdos ir puikiai atrodo. Apdovanota prestižiniais apdovanojimais už dizainą ir inovatyvumą Hurom HT sulčiaspaudė Jūsų virtuvei suteiks daugiau šiuolaikiškumo ir modernumo.

Kompanija Hurom pagalvojo ir apie tvarką jūsų virtuvėje. Išplautas sulčiaspaudės dalis sudėkite ant specialaus stovo, kurį rasite pakuotėje, ir jos ne tik neužims papildomai vietos, bet ir joms džiūstant nesudrėks stalviršiai.

Daugiau informacijos gamintojo puslapyje

 
 Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: