Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Buitinė technika

Buitinė technika
Sulčiaspaudė PHILIPS HR1871/70
15%
15%
  
0 / 5
0 stars, based on reviews

Sulčiaspaudė PHILIPS HR1871/70Kaina: 199.00 €
Speciali Kaina: 170.00 €
Sutaupyk: 29.00 €
199.00

Philips visame pasaulyje garsi bei pripažinta olandų kompanija, jos šūkis: "Išmаnumas ir paprastumas". Taikant šį moto, buvo sukurti ir kavos aparatai, kuriuose naudojamos naujausios technologijos, kuriomis lengva bei paprasta naudotis.

Savybės:

Naudodami naujovišką sulčių spaudimo sistemą su apversto sietelio technologija išsunkite iš vaisių ir daržovių kiekvieną lašą, kad sultys tekėtų srautu. Palyginus su „Philips“ pirmaujančia sulčiaspaude HR1861, jūs gausite iki 10 % daugiau sulčių. Kadangi šioje sulčiaspaudėje įdiegta naujoviška sulčių spaudimo sistema su apverstu sieteliu, ja galima išspausti iki 10 proc. daugiau sulčių*. Priklausomai nuo vaisių ar daržovių, vienu spaudimu galima išspausti iki 2,5 l sulčių neištuštinant tirščių indo. Itin didelis 80 mm tiekimo vamzdis – galėsite spausti net didelius vaisius ir daržoves, pvz., obuolius, morkas ir burokėlius, jų nesupjaustę. „Philips“ sulčiaspaudę lengva valyti dėl „QuickClean“ technologijos. Valymas toks pat paprastas kaip ir skalavimas dėl pirminio valymo funkcijos ir „QuickClean“ poliruoto sietelio. „Philips“ sulčiaspaudė – 1-oji išcentrinė sulčiaspaudė rinkoje su pirminio valymo funkcija. Įpylus į grūstuvą vandens prietaiso viduje sukuriamas vandens fontanas, kuris nuo dangtelio nuskalauja nepageidaujamus tirščius ir taip palengvina valymą. Įprastame sietelyje įstringa daug tirščių skaidulų, todėl jį sunku išvalyti. Tokių sunkumų nepatirsite naudodami „Philips“ sulčiaspaudės „QuickClean“ poliruotą sietelį, kurio paviršius yra lygus. Po pirminio valymo likusius tirščius lengvai nubrauksite įprastu virtuviniu šepečiu. O visą sulčiaspaudę išplausite vos per minutę! Visi tirščiai surenkami vienoje vietoje, kur jie ir turėtų patekti – į „Philips“ sulčiaspaudės tirščių indą, todėl daugiau nebereikės pašalinti jų nuo kitų sulčiaspaudės dalių, pvz., dangtelio. Kadangi paviršiai yra aptakūs ir lygūs be sunkiai pasiekiamų vietų, tirščius lengva pasiekti, o indą daug paprasčiau valyti.

Techninės savybės:

Ąsočio talpa 2,5 l Maitinimas 1000 W Įtampa 220 V Greičio nustatymų skaičius 2 Galima plauti indaplovėje Kintantis greitis „QUICKClean“ Spalva Juoda ir metalo

Daugiau informacijos gamintojo puslapyjeTaip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: