Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška
Televizorius LG 65UJ6307
0 / 5
0 stars, based on reviews

Televizorius LG 65UJ6307



Speciali Kaina: 784.00 €
784.00

Technologijose pirmaujanti LG dėl novatoriškos pradžios ir nuolatinės plėtros tampa greitesniu ir sumanesniu pasauliniu ateities prekės ženklu.Globalumas, rytojus, energija, žmogiškumas ir technologijos yra šios korporacijos ramsčiai. LG nuolat siekia kurti ilgalaikius santykius su klientais, siekiant didžiausio jų pasitenkinimo. 

Savybės:

„Active HDR“ išplečia HDR formatų pasirinkimus. „Active HDR“ analizuoja ir optimizuoja HDR10 bei HLG turinį, kad būtų užtikrinta dar įspūdingesnė ir turiningesnė HDR patirtis. LG televizoriuje taikomas išskirtinis HDR10 ir HLG apdorojimas, todėl žiūrovams suteikiamas platesnis HDR turinio pasirinkimas. Kontrasto padidinimas, kad vaizdas prilygtų HDR. LG funkcijos „HDR Effect“ pagrindu naudojamas unikalus vaizdo apdorojimas, dėl kurio padidinus kontrastą standartinio dinaminio diapazono vaizde imituojama HDR kokybė, kad vaizdas prilygtų HDR. Padidinkite skiriamąją gebą iki 4K kokybės. LG funkcija „4K Upscaler“ padidina skiriamąją gebą beveik iki 4K kokybės – taikoma vaizdo apdorojimo technologija. Panirkite į sodrų garsą. Panirkite į LG naujausią ir pažangiausią apsupties imitaciją sukuriantį garsą, kuris skleidžiamas septyniais virtualiais kanalais. Naudoti „webOS 3.5“ paprasta ir smagu. Naudodami nuotolinio valdymo pultą „Magic Remote“ ir unikalią „webOS 3.5“ paleidimo juostą panirkite į neribotą kokybiško turinio, kurį pateikia visi populiariausi pramoginio turinio kūrėjai, pasaulį. LG „webOS 3.5“, saugumas, kuriuo galima pasitikėti. Sistemoje „webOS3.5“ naudojama saugumo užtikrinimo priemonė, kuriai sertifikatą suteikė „UL Cybersecurity Assurance Program“ (CAP2900-1) – tai patikimumą užtikrinantis išmaniojo televizoriaus komponentas. Ji neleidžia įdiegti nesankcionuotų programų, apsaugo nuo įsilaužimo ir privatumo pažeidimo. Lengvas ir spartus būdas žiūrėti Netflix 4K HDR. Pasinaudodami lengvesnio valdymo bei spartesnės prieigos privalumais galite tyrinėti ir mėgautis „Netflix“ kokybišku 4K HDR turiniu televizoriuje LG 4K TV.

Techniniai duomenys:

Ekrano tipas LED-LCD Televizoriaus ekrano pašvietimas LED Ekrano įstrižainė 55 colių (139 cm) Ekrano raiška HD (3840 x 2160) 3D vaizdas Ne Smart TV Taip

Daugiau informacijos gamintojo puslapyje



Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: