Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška
0 / 5
0 stars, based on reviews

Televizorius Philips 75PUS8303/12Speciali Kaina: 2128.00 €
2128.00

Philips buvo įkurta 1891m., kai Gerardas Philipsas ir jo tėvas įsteigė „Philips & Co“ Nyderlanduose, kur buvo gaminamos elektros lemputės ir kiti smulkūs elektros prietaisai. Į įmonę prisijungus broliui, per keletą metų Philips tapo viena iš pirmaujančių elektros lempučių gamintojų pasaulyje. Iki šių dienų kompanija nenustojo tobulėti ir siūlo labai platų elektros gaminių pasirinkima: Garso ir vaizdo aparatūra, asmeninės priežiūros įrenginai, motinos ir vaiko priežiūros gaminiai, buitiniai prietaisai, apšvietimo prekės, kompiuteriai ir jų priedai, planšetės, telefonai. Šiandien pagrindinis Philips tikslas yra padaryti pasaulį sveikesnį ir tvaresnį naujovių diegimo dėka.

„Philips P5 Engine“. Koks bebūtų šaltinis, visada tobula.

„Philips P5 Perfect Picture Engine“ perteikia tokį pat puikų vaizdą, kaip ir jūsų mėgstamas turinys. Detalės yra pastebimai gilesnės, spalvos gyvesnės, o odos atspalviai atrodo natūraliau. Kontrastas toks aiškus, kad pamatysite kiekvieną smulkmeną, o judesys itin sklandus, tad niekada nepaleisite iš akių kamuolio, kad ir koks greitas būtų žaidimas.

„HDR Premium“. Sodresnės spalvos, didesnis gylis ir dimensija

„High Dynamic Range Premium“ yra naujasis vaizdo standartas. Perteikiamas kontrastas ir spalvos pakeis jūsų supratimą apie pramogas namuose. Mėgaukitės pojūčiais stebėdami sodrų ir tikrovišką vaizdą, kuris tiksliai perteikia režisieriaus sumanymą. Galutinis rezultatas? Geriau nei bet kada anksčiau pabrėžiamas idealus ryškumas, didesnis kontrastas, sodresnės spalvos ir aiškios detalės.

„Google Play Store“ ir „Philips App Gallery“. Daugiau mėgstamų dalykų.

Matykite daugiau nei tradicinę televizijos programą su „Google Play Store“ ir „Philips App Gallery“. Nuolat mėgaukitės filmais, televizija, muzika, programomis ir žaidimais. Daugiau mėgstamų dalykų.

„Ambilight“. Perkelkite emociją anapus ekrano.

Su „Philips Ambilight“ filmai ir žaidimai labiau prikausto, muziką papildo šviesos, o ekranas atrodo didesnis, nei yra. Dėl išmaniojo LED apšvietimo aplink televizoriaus kraštus ekrane rodomos spalvos realiu laiku skleidžiamos ant sienos ir patalpoje. Mėgausitės idealiai suderintu aplinkos apšvietimu. Dar viena priežastis pamėgti savo televizorių.

Neįtikėtinai plonas ekranas ir plonesni stovai

Pamatykite pasaulį priešaky, pajuskite kiekvieną detalę žiūrėdami į didesnį „Philips“ televizorių neįtikėtinai plonu ekranu ir plonesniais stovais, kurie ne tik funkcionalūs, bet ir sukuria neįtikėtiną žiūrėjimo patirtį.

Įdiegtas „Google Assistant“. Turinys ir dar daugiau pasakius komandą

Valdykite „Philips Android“ televizorių balsu. Norite žaisti žaidimą, žiūrėti „Netflix“ arba surasti turinį ir programas „Google Play“ parduotuvėje? Tiesiog pasakykite televizoriui. Net galite sakyti komandas visiems su „Google Assistant“ suderintiems išmaniesiems namų prietaisams, pvz., pritemdyti šviesas ir nustatyti termostatą filmų vakarui, nepakilę nuo sofos.

„Philips“ trigubų žiedų technologija. Daugiau erdvės garsui

Naudojant tobulesnę „Philips“ trigubų žiedų technologiją garsiakalbių judesys mūsų žemų dažnių garsiakalbiuose dar didesnis. Daugiau judesio – didesnė jėga, tad mėgausitės galingu garsu, sklindančiu net iš mūsų plono dizaino „Philips“ televizorių.

„DTS HD Premium Sound“. Sodrūs bosai ir labai aiškūs dialogai

Su „DTS HD Premium Suite“ atliekamas aukščiausios klasės garso apdorojimas, kad garsiakalbiai skleistų geresnį garsą. Išsaugomas originalaus turinio grynumas, todėl mėgausitės prikaustančiu garsu, žemais bosais ir itin aiškiais dialogais be svyravimų, apkarpymų ar iškraipymų.

Plati spalvų gama. Daugiau spalvų. Gyvesnės spalvos.

Plati spalvų gama – standartinė spalvų gama praplečiama nuo 72 % iki 90 %–99 %, todėl spalvos atrodo gyvesnės ir ryškesnės. Žaliausia žalia, mėlyniausia mėlyna ir raudoniausia raudona – išplėsta 4K „Ultra HD“ televizoriaus galimybė atkurti spalvas yra arčiau nei bet kada to, ką matome skaitmeniniame kine.

„Micro Dimming Pro“. Išmanus kontrastas dinamiškiems vaizdams.

„Micro Dimming Pro“ optimizuoja jūsų televizoriaus kontrastą pagal kambario apšvietimą. Speciali programinė įranga analizuoja vaizdą 6400 skirtingų zonų, todėl jūs mėgausitės neįtikėtinu kontrastu ir vaizdo kokybe stebėdami itin tikroviškus vaizdus naktį ir dieną.

Philips 75PUS8303/12 techniniai duomenys:

Ekrano tipas 4K Ultra HD LED Televizoriaus ekrano apšvietimas LED Ekrano įstrižainė 75 colių (189 cm) Ekrano raiška 4K Ultra HD LED (3840 x 2160) 3D vaizdas Ne Smart TV Taip

Televizorius Philips 75PUS8303/12 - žiūrėkite ryškiau ir tobuliau su laiko patikrinta kokybe ir pažangiomis technologijomis, jaukiai leiskite vakarus su šeima ar draugais. Įsigykite gera kaina internetu jau dabar!

Daugiau informcijos gamintojo puslapyjeTaip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: