Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška
  
0 / 5
0 stars, based on reviews

Televizorius SONY KD-55XF8505Speciali Kaina: 845.00 €
845.00

Sony - visada stengiasi sužadinti teigiamas emocijas, sudominti bei patenkinti vartotojų smalsumą. Neblėstantis siekis kurti technologijas, patenkinti naudotojų poreikius, teikti paslaugas bei naujovių paieškos padeda įmonei stebinti vartotojus naujais gaminiais.

Savybės:

Viskas, ką žiūrite, atrodo ryškiau ir tobuliau. Pamatykite, kaip mūsų procesorius bei vaizdo konvertavimo į didesnę raišką ir spalvų atkūrimo technologijos susijungia ir sukuria neįtikėtinai tikroviškas 4K HDR pramogas šiame didelio ekrano televizoriuje. Vienas lustas, itin tikroviškas. Dėl „Object-based HDR remaster“ ir „Super Bit Mapping™ 4K HDR“ technologijos mūsų 4K HDR „Processor X1™“ atkuria patobulintą gylį, tekstūras ir natūralias spalvas. Galėsite matyti grynas spalvas esant didesniam šviesumui, todėl vaizdas bus išskirtinai tikroviškas. Mėgaukitės detalėmis žiūrėdami 4K. Su „4K X-Reality PRO“ kiekvienas vaizdas pateikiamas dar didesne raiška ir priartėja prie 4K kokybės, kad galėtumėte mėgautis nepaprastai aiškiu vaizdu. Ryškūs ir patobulinti vaizdai pateikiami realiuoju laiku, todėl atsiskleidžia kiekviena bibliotekos architektūros ir joje esančių knygų detalė. Gyvenimo genialumas atskleidžiamas papildomomis spalvomis. Matykite ryškias realaus pasaulio spalvas visur. TRILUMINOS ekranas perteikia spalvas iš platesnės paletės, tiksliai atkuria kiekvieną priedangoje esantį šešėlį ir atspalvį. Atraskite jaudinančias 4K HDR pramogas. Per šį televizorių filmais ir žaidimais galėsite mėgautis jaudinančia 4K HDR raiška. Palaikomi įvairūs HDR formatai, pavyzdžiui, HDR10 ir „Hybrid Log-Gamma“. Tiesiog kalbėkite, smagus būdas tyrinėti naujus pasaulius. Visas išsvajotąsias pramogas surasite taip greitai, kaip kalbate. Naudodami šio 4K HDR televizoriaus su „Android TV™“ pažangią valdymo balsu funkciją, akimirksniu įjungsite filmus ir televizijos laidas iš programų arba transliacijų. Sukurtas, kad galėtumėte visą dėmesį skirti vaizdui. Jokio blaškymo, tik puikūs vaizdai. Siauras, rafinuotai sukurtas aliuminio rėmelis leidžia sutelkti dėmesį į ekraną, o laidai išmaniai paslėpti užpakalinėje ir priekinėje pusėse. Televizoriaus instrukcijų vaizdo įrašai, Iškilo klausimų, kaip nustatyti ir naudoti televizorių? Arba kaip prijungti jį prie kitos įrangos? Mūsų mokomuosiuose vaizdo įrašuose visa tai labai išsamiai paaiškinama.

Techniniai duomenys:

Ekrano tipas LED-LCD Televizoriaus ekrano apšvietimas LED Ekrano įstrižainė 55 colių (139 cm) Ekrano raiška HD (3840 x 2160) 3D vaizdas Ne Smart TV Taip

Daugiau informacijos gamintojo puslapyjeTaip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: