Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Buitinė technika

Buitinė technika
 
0 / 5
0 stars, based on reviews

Valymo antgalis Gardena Comfort 18303-20Speciali Kaina: 15.00 €
15.00

Gardena – Vokietijoje įsikūrusi įmonė, populiari tarp namų ir sodų savininkų visame pasaulyje. Gardena didžiuojasi plačia prekių pasiūla: vandens sistemos, pompos, sodo tvenkiniai, vejos, medžių ir krūmų priežiūros priemonės, sodo įrankiai, dirvos kultivavimo įrenginiai. Tai aukštos kokybės sodo įrankių prekinis ženklas, turintis atstovybes daugiau kaip 80 šalių.

Platus srovės stiprumo pasirinkimas

Antgalis skirtas valymo ir augalų laistymo darbams. Galima pasirinkti pageidaujamą srovės stiprumą – nuo stiprios čiurkšlės iki lengvos dulksnos.

Patogus naudojimas

Dėl minkštų plastikinių dalių „Comfort“ valymo antgalį patogu tvirtai suimti. Įjungimo jungtukas yra ergonomiškas, su integruota užrakto funkcija, o vandens srovę galima valdyti vienu pirštu, todėl purkštuką ypač patogu naudoti.

Apsauga nuo šalčio

Novatoriška apsauga nuo šalčio užtikrina, kad gaminio nepažeistų nukritusi temperatūra.

Savybės:

GARDENA „Comfort“ valymo antgalis puikiai tinka ne tik valymo, bet ir laistymo darbams. Galite reguliuoti vandens srovę – nuo smarkios čiurkšlės iki lengvos dulksnos. Purškimo antgalio dalys iš minkšto plastiko puikiai apsaugo įrankį. Ergonomiška rankena su minkšto plastiko dalimis užtikrina optimaliai patogų darbą. Vandens srauto reguliavimo galimybės neribotos. Norint laistyti be sustojimo, galima užfiksuoti įjungimo/ išjungimo jungiklį, todėl niekada nepavargsta rankos. „Comfort“ valymo antgalis apsaugotas nuo šalčio.

Techniniai duomenys:

Naudojimas Idealiai tinka įsigėrusių dėmių plovimui ir laistymui naudojant smulkią miglą. Purškimo būdas ecoPulse™, Kietasis purkštukas, Plokščiasis purškimas, Plataus pobūdžio nestiprus purškimas Apsauga nuo užšalimo Taip Vandens srautas gali būti reguliuojamas Taip Įjungimo/išjungimo gaidukas Taip Užraktas Taip

Valymo antgalis Gardena Comfort 18303-20 - praplėskite laistymo galimybes bei įsisenėjusias dėmes plaukite lengviau. Įsigykite gera kaina internetu jau dabar!

Daugiau informacijos gamintojo puslapyjeTaip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: