Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Buitinė technika

Buitinė technika
0 / 5
0 stars, based on reviews

Ventiliatorius su laikmačiu SOLER&PALAU SILENT-200 CRZ, 5210425400Speciali Kaina: 74.00 €
74.00

SOLER & PALAU (S&P) - įmonė įsikūrusi Ispanijoje, kuri specializuojasi ventiliacijos srityje, tiek pramonės, tiek privačių namų lygmenyje. Šiandien S&P yra gerai žinoma pasaulyje, pirmaujanti ir sėkmingai veikianti ventiliacijos srityje įmonė. Kompanija turi dukterinių įmonių Portugalijoje, Prancūzijoje, Anglijoje, Olandijoje, Belgijoje, Vokietijoje, Italijoje, Latvijoje (šis filialas apima visas tris Baltijos šalis- Latviją, Lietuvą ir Estiją), Austrijoje, Meksikoje, JAV, Kanadoje, Kolumbijoje ir Australijoje, o taip dėka privilegijuotų distributorių daugelyje kitų pasaulio šalių, taip pat per brangų projektą ji siekia įžengti į augančią ir galingą Azijos rinką.

Savybės:

Elegantiškas SILENT-200 CRZ ventiliatorius su laikmačiu mėgstantiems išskirtinumą su puikiomis charakteristikomis, tinkantis voniai, WC ar kitoms nedidelėms patalpoms Tyliai veikiantis buitinis vonios ventiliatorius. Su atbulinės traukos sklende, kad ventiliatorių išjungus neįpūstų oro iš lauko ar kanalo Apsaugos klasė IP45, tai reiškia, kad ventiliatorių galima eksploatuoti patalpose , kur galimas vandens purslų patekimas ant ventiliatoriaus korpuso Naujas SILENT-200 CRZ – išlenktas, su apvalia grotele Aukštos klasės difuzorinis vonios ventiliatorius, be vibracijos, žemo triukšmo lygio, su elegantišku ir moderniu dizainu. Laikmačio funkcija Žemas garso slėgio lygis: 33 dB (A) (Garso slėgio lygis, išmatuotas 3m atstumu dirbant ventiliatoriui be oro pasipriešinimo)

Techniniai duomenys:

Spalva : balta Našumas : 180м3/h Galia : 16 W Apsisukimų skaičius : 2400 ap./min. Triukšmo lygis : 35dB Svoris: 0,77kg Diametras D120 mm Rutulinis guolis Reguliuojamas laikmatis Neoninės šviesos lemputė

Ventiliatorius su laikmačiu SOLER&PALAU SILENT-200 CRZ, 5210425400 - tinkamai pasirūpinkite savo kambario vėdinimu. Įsigykite gera kaina internetu jau dabar!

Daugiau informacijos gamintojo puslapyje Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: