Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Buitinė technika

Buitinė technika
3.7 / 5
3.7 stars, based on 21 reviews

Žarna laistymo PrimoFlex plus 1/2"-20m 2.645-144.0Speciali Kaina: 23.00 €
23.00
15 metų garantija.

Garantuotas patvarumas.

3 sluoksnių žarna.

Nesusipina

Pliūpsnio slėgis: 45 bar.

Garantuotas patvarumas.

Ypatingai patvarios, lanksčios ir apsaugotos nuo susipynimo.

Paprasta naudoti.

Didelis atsparumas temperatūrai nuo -20 iki +65°C

Garantuotas patvarumas.

Sutvirtinantis pynimas su naujovišku geltonu KEVLAR® pluoštu iš DuPontTM

Tvirtas ir ilgalaikis

Šviesai nepralaidus sluoksnis apsaugo nuo dumblių susidarymo žarnos viduje.

Garantuotas patvarumas.

Kokybiška sodo žarna be ftalatų

Saugi ir draugiška aplinkai

Savybės:

Kokybiška PrimoFlex® plus sodo žarna (1/2") 20 m. idealiai tinkama nedideliems ir dideliems plotams ir sodams laistyti. Tai 3 sluoksnių sodo žarna, atspari slėgiui, sutvirtinta juostele. Žarnos sudėtyje nėra ftalatų, kadmio, bario ar švino, ji nepavojinga sveikatai. Atspari oro sąlygoms, UV spinduliams išorinė žarnos danga apsaugo medžiagą, o matinis tarpinis sluoksnis apsaugo nuo dumblių susidarymo žarnos viduje. Pliūpsnio slėgis: 45 bar. Darbinės temperatūros diapazonas: nuo -20 iki 65 °C. Gaminiui suteikiama 15 metų garantija. Kärcher PrimoFlex® sodo žarnos yra itin lanksčios, patvarios ir apsaugotos nuo susipynimo, sukurtos taip, kad jomis būtų paprasta naudotis. Juostinis geltonas DuPontTM Kevlar® pluoštas yra išskirtinis mūsų tvirtų, aukštos kokybės PrimoFlex® Plus žarnų bruožas.

Techniniai duomenys:

Vamzdžio ilgis 20 Svoris 2,65 Matmenys (I x P x A) 275 x 275 x 110

Pritaikymo sritys:

Skirta sodo bei mažų ir didelių teritorijų laistymui. Skirta didelių sodų laistymui Visų rūšių augalų laistymui (mažų lysvių, pavienių augalų ir vazoninių augalų). Visų rūšių augalų laistymui (mažų lysvių, pavienių augalų ir vazoninių augalų). Sodo įrankių ir baldų valymui.

Daugiau informacijos gamintojo puslapyje

Apie gamintoją:

KARCHER - didžiausi pasaulyje valymo įrenginių gamintojai. Profesionalams skirtų valymo įrenginių, priedų ir valymo priemonių asortimentas yra sukurtas taip, kad patenkintų klientų poreikius. Nepriklausomai nuo verslo tipo ar vietos, naudojant Kärcher produktus pasiekiami puikūs valymo rezultatai, sutaupomas laikas ir ištekliai. Be to, šių produktų naudojimas yra intuityvus: todėl galima koncentruotis į svarbiausius verslo reikalus.Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: