Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška
SUUNTO CORE CRUSH
30%
30%
3 / 5
3 stars, based on 51 reviews

SUUNTO CORE CRUSHKaina: 329.00 € 1135.97 Lt
Speciali Kaina: 230.30 € 795.18 Lt
Sutaupyk: 98.70 € 340.79 Lt
329.00

SUUNTO CORE CRUSH sportinis laikrodis su barometro, kompaso ir aukščio matavimo funkcijomis skirtas aktyviems žmonėms. 

Aukščiamatis
Aukščiamačio funkcijos intervalas yra iki 9000m. Jis idealiai tinka visoms veiklos rūšims, kurios reikalingas tikslus aukščio bei jo kintamumo žinojimas. Galimybė įrašinėti Jūsų judesius, aukščio skirtumas tarp pradžios ir pabaigos, suteiks daug naudingos informacijos apibendrinant Jūsų kelionę.
Barometras
Suunto Core rodo dabartinį jūros lygio slėgį išsamiame grafike, kuris aiškiai pateikia visą informaciją susijusią su paskutinių 24-ių valandų pokyčiais. Oro tendencijos rodiklis yra naudinga funkcija, greitai nurodantis staigaus oro pokyčius. Audrios aliarmas praneša apie staigų oro slėgio kritimą, kuris galėtų būti susijęs su blogėjančiomis oro sąlygomis.
Automatinis Alti/Baro jungiklis
Suunto Core automatinis alti/Baro jungiklis yra protinga funkcija, kuri jaučia Jūsų judėjimą arba jo nebuvimą. Jeigu kopiate ar kylate į viršų, Core laikrodis automatiškai įjungs Jums aukščiamatį, o kada sustosite barometrą.
Kompasas
Skaitmeninis kompasas rodo visas kryptis, pagrindinė - Šiaurės. Deklinacijos koregavimo funkcija leidžia Jums teisingai ir paprastai susireguliuoti kompasą.
Gylmatis
Skirtas vadinamam "snorklingui", plaukimui negiliai. Suunto COre gylmatis pateikia informacija apie dabartinį gylį ir didžiausią gyli pasiekta maudantis. Veikimo zona yra iki 10 metrų gylio.
Laikrodis

Į laikrodžio funkcijas įeina laikas, dvigubas laikas, data, žadintuvas, sportinis chronometras, atgalinės atskaitos laikmatis ir prognozuojamas saulėtekio ir saulėlydžio laikas. Altimetro su altitudės prisijungimo atmintis ir altitudės skirtumo nustatymas; Barometras su audros įspėjimu ir oro pokyčio indikatorius; Automatinis Alti/baro perjungimas; Kompasas su savaiminiu kalibravimu; Gylio matuoklis; Laikrodis, data ir įspėjimo funkcijos, atvirkštinio laiko skaičiavimas; Saulėtekio/saulėlydžio laikas daugiau nei 400 pasaulio vietom; Skaitmeninis termometras; Meniu anglų, vokiečių, prancūzų ir ispanų kalbomis; Lengvai keičiama baterija.

 

Svoris: 83g.
Apyrankė: silikonas (gray - pilkas)Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios:
zvaigzde zvaigzde zvaigzde zvaigzde zvaigzde
30%
30%
52.00 € 179.55 Lt
74.00 €

Deuter Giga kuprinė

zvaigzde zvaigzde zvaigzde zvaigzde zvaigzde
76%
76%
10.00 € 34.53 Lt
42.00 €

KORA BOMBER kepurė

zvaigzde zvaigzde zvaigzde zvaigzde zvaigzde
74.90 € 258.61 Lt

PackTowl RobeTowl
zvaigzde zvaigzde zvaigzde zvaigzde zvaigzde
39.00 € 134.66 Lt

Marmot Simpson Convertible