Google+


Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška
Suunto Ambit3 VERTICAL laikrodis
16%
16%
2.8 / 5
2.8 stars, based on 5 reviews

Suunto Ambit3 VERTICAL laikrodisKaina: 499.00 € 1722.95 Lt
Speciali Kaina: 419.00 € 1446.72 Lt
Sutaupyk: 80.00 € 276.22 Lt
499.00

Multisport GPS laikrodis širdies darbo stebėjimui, aukščio kaitos planavimui ir registravimui.  Laikykitės suplanuoto jūsų maršruto altitudės profilio kopinat į kalnus. Sekite suminį aukščio pokytį nuo kasdienio iki metinio pakilimo. Planuokite savo treniruotes naudodamiesi Suunto Movescount programėle, o laikrodžio vibraciniai įspėjimai bus puikus vedlys sportuojant. Prisiminkite ir pasidalinkite savo patirtimi dėka Suunto Movescount App programėlės.

Svarbiausios gaminio savybės
• GPS laikrodis, turintis pažangių funkcijų treniruotėms ir atsigavimui po jų;
• Paprasta planuoti ir registruoti aukščio kaitą;
• Atgaivinkite puikius prisiminimus ir dalinkitės jais.

Pažangios funkcijos treniruotėms ir atsigavimui po jų
Planuokite treniruotes jau būdami išvykę – tai daryti leis Suunto Movescount programėlė, o laikrodžio vibraciniai įspėjimai padės laikytis susidaryto plano. Užsukus į Suunto App Zone galima įgyti papildomą galimybę gauti tikralaikę informaciją apie procentinį įkalnės kampą. Stebėkite savo atsigavimą po krūvių atlikdami greitąjį atsigavimo testą arba atsigavimo miegant testą (suteiktus Firstbeat).

Planuokite ir registruokite aukščio kaitą judant
Kurkite maršrutus Suunto Movescount programėlėje naudodamiesi topografiniais žemėlapiais ir aukščio informacija. Matykite savo maršruto aukščio profilį tiesiogiai laikrodyje, kuris dar teikia ir tikralaikę informaciją apie tai, kiek jau pakilta ir kiek dar liko kilti. Pakilimų suvestinėje rodomos pastarųjų 7 dienų, 30 dienų ir visų metų kiekvienos dienos sumos. Be to, motyvacijai palaikyti galima pasižiūrėti ir per visą prietaiso naudojimo laiką susidariusias sumas. Prietaise esantis barometrinio slėgio jutiklis tiksliai registruoja aukščio kaitą judant.

Atgaivinkite puikius prisiminimus ir dalinkitės jais
Gaukite pranešimus laikrodyje apie įeinančius skambučius ir žinutes. Sekite savo patirtį naudodamiesi Suunto Movescount programėle ir kurkite filmukus, pagyvintus nuotraukomis, esminiais duomenimis ir filmuota medžiaga. Dalinkitės savo pasiekimais su draugais.

 Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios:
zvaigzde zvaigzde zvaigzde zvaigzde zvaigzde
7.25 € 25.03 Lt

Gertuvė
zvaigzde zvaigzde zvaigzde zvaigzde zvaigzde
24.90 € 85.97 Lt

Laken 0,75l termo butelis

zvaigzde zvaigzde zvaigzde zvaigzde zvaigzde
23%
23%
10.00 € 34.53 Lt
12.99 €

Laken termo puodelis