Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Drabužiai, apranga, rankinės

Drabužiai, apranga, rankinės
Opinel mažojo šefo virtuvės įrankių rinkinys
40%
40%
  
3.3 / 5
3.3 stars, based on 32 reviews

Opinel mažojo šefo virtuvės įrankių rinkinysKaina: 35.00 € 120.85 Lt
Speciali Kaina: 21.00 € 72.51 Lt
Sutaupyk: 14.00 € 48.34 Lt
35.00

Opinel mažojo šefo virtuvės įrankių rinkinys dėžutėje, susidedantis iš virtuvės peilio, skustuko ir pirštų apsaugos pjaustant - ir visa tai supakuotą į simpatišką dėžutę. Su šia "Le Petit Chef" kolekcija Opinel išrado naują maisto gaminimo būdą - gaminti kartu su vaikais.

 Gamindami kartu, su tikrais įrankiais ir tikrą maistą, vaikai jaučiasi užaugę - ir kas svarbiausia, atranda visą maisto gaminimo džiaugsmą - surandant reikiamą receptą, gaminant ir ragaujant maistą kartu su visa šeima.

Šiame Opinel mažojo šefo virtuvės įrankių komplekte saugumas yra svarbiausia - todėl įrankiuose yra specialus žiedas apsaugoti pirštam ir nukreipiantis pirštus į reikiamą padėtį. Komplektą sudaro:

Mažojo šefo peilis turi 10 cm ilgio užapvalintą nerūdijančio plieno geležtę, idealiai tinkančią pjaustyti maistą. Prie geležtės yra apsauginis žiedas pirštui, neleidžiantis nuslysti nuo rankenos. Rankena - prancūziško buko.

Mažojo šefo vaisių ir daržovių skustukas turi nerūdijančio plieno ašmenis, kurios kartu su prancūziško buko rankena užtikrina lengvą skutimą traukimo judesiu. Rankenoje yra specialus apsauginiu žiedas pirštui, atliekantis tiek apsauginę, tiek nukreipimo funkcijas. 

Mažojo šefo pirštų apsauga - skirta naudoti pjaustant maistą. Naudojama įkišant du pirštus ir su nykščiu bei mažuoju piršteliu laikant maistą.

Bet kuriuo atveju peilis yra aštrus - jaunieji virtuvės šefai turi būti prižiūrimi suaugusių visą laiką darbo su peiliu laiką.

Opinel - jau nuo 1890 metų gaminama Pranzūcijoje.Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: