Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Drabužiai, apranga, rankinės

Drabužiai, apranga, rankinės
  
3.1 / 5
3.1 stars, based on 22 reviews

Opinel peilis Nr.10 plonais ašmenimis - juodmedžio rankenaSpeciali Kaina: 62.00 € 214.07 Lt
62.00

Opinel kišeninis peilis Nr.10 nerūdijančio plieno ašmenimis ir juodmedžio rankena  - patikimas ir elegantiškas pagalbininkas bet kokioje situacijoje. Afrikinio juodmedžio rankena ir poliruota geležtė suteikia ypatingą prabangos pojūtį. Pagaminta Prancūzijoje.

YPATYBĖS:

Geležtė

Opinel lenktinio peilio Nr.10 geležtės ilgis  - 10 cm. Iš „Sandvik“ modifikuoto ir Opinel peiliams pritaikyto 12C27 nerūdijančio plieno pagaminti ašmenys garsėja itin aukšta kokybe bei lengva kasdiene priežiūra. Plienas kietinamas jį termiškai apdorojant martensitinio grūdinimo būdu. Anglies kiekis tokiame pliene - ne mažesnis nei 0,40 %, todėl ašmenys yra labai kokybiški ir atsparūs korozijai. Geležtė iš abiejų pusių yra nupoliruota iki veidrodinio blizgesio.

Opinel peiliai plonais ašmenimis turi lengvai lanksčią geležtę ir nėra tinkami pjauti ar kapoti kietiems objektams.
   

Rankena 

Paprastai afrikinis juodmedis yra naudojamas įvairiose mozaikose ar baldų apdailai - iš šio medžio pagaminta lenktinio peiliuko rankena atrodo ypač elegantiškai. Opinel peilių plonais ašmenimis rankena yra plonesnė nei tradicinių peilių.

Virobloc apsauginis žiedas
Opinel Nr. 10 kaip ir visi kiti lenktiniai Opinel peiliai pradedant Nr. 6, turi Marcelio Opinelio 1955 m. išrastą apsauginį žiedą „Virobloc“. Iš nerūdijančio plieno išpjaunamą žiedą „Virobloc“ sudaro dvi dalys: nejudrioji ir paslankioji. Geležtė fiksuojama tiek atlenkta (kad būtų saugu peilį naudoti) tiek užlenkta (taip užtikrinamas saugumas peilį transportuojant).   

Patarimus, kaip prižiūrėti lenktinius Opinel peilius galite rasti šiame puslapyje. Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: