Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Drabužiai, apranga, rankinės

Drabužiai, apranga, rankinės
 
3 / 5
3 stars, based on 8 reviews

Opinel peilis Nr.8 baltojo kaulo rankenaSpeciali Kaina: 105.00 € 362.54 Lt
105.00

Opinel kišeninis peilis Nr.8 baltojo kaulo rankena ir poliruota geležte medinėje dėžutėje  - tai aukščiausios klasės pasirinkimas. Peilis yra įpakuotas į kompaktišką medinę dėžutę, komplekte yra švelnios medžiagos dėklas. Opinel kišeninių peilių kokybę užtikrina šimtametė gamybos ir šeimos verslo patirtis. Pagaminta Prancūzijoje.

YPATYBĖS:

Geležtė

Opinel  Nr. 8 kišeninio peilio geležtės ilgis  - 8,5 cm. Iš „Sandvik“ modifikuoto ir Opinel peiliams pritaikyto 12C27 nerūdijančio plieno pagaminti ašmenys garsėja itin aukšta kokybe bei lengva kasdiene priežiūra. Plienas kietinamas jį termiškai apdorojant martensitinio grūdinimo būdu. Anglies kiekis tokiame pliene - ne mažesnis nei 0,40 %, todėl ašmenys yra labai kokybiški ir atsparūs korozijai. Geležtė yra nupoliruota, suteikiant veidrodinį efektą. 

Tradicinė „Opinel“ geležtė yra jatagano tipo. Kuriant šią formą įkvėpimo semtasi iš turkiško kardo lenktu smaigaliu. Jatagano tipo geležtei būdingas išgaubtas profilis, suteikiantis jai tvirtumo ir užtikrinantis daugkartinio galandimo galimybę.   

Rankena 

Rankena yra išpjauta Mongin dirbtuvėse ir yra pagaminta iš baltojo kaulo, atvežto iš Pietų Afrikos. Kiekviena rankena yra unikali, spalvai keičiantis nuo perlo baltos iki tamsiai baltos, su didesnėmis ar mažesnėmis tamsiomis linijomis. Tai tikrai autentiškas prabangos simbolis.  

Dėklas

Komplekte yra švelnios medžiagos dėklas peiliui.

Virobloc apsauginis žiedas
Opinel Nr. 8 kaip ir visi kiti lenktiniai Opinel peiliai pradedant Nr. 6, turi Marcelio Opinelio 1955 m. išrastą apsauginį žiedą „Virobloc“. Iš nerūdijančio plieno išpjaunamą žiedą „Virobloc“ sudaro dvi dalys: nejudrioji ir paslankioji. Geležtė fiksuojama tiek atlenkta (kad būtų saugu peilį naudoti) tiek užlenkta (taip užtikrinamas saugumas peilį transportuojant).   

Patarimus, kaip prižiūrėti kišeninius Opinel peilius galite rasti šiame puslapyje. Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: