Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Drabužiai, apranga, rankinės

Drabužiai, apranga, rankinės
  
3.5 / 5
3.5 stars, based on 18 reviews

Peilis austrėms Opinel Nr. 9 bubinga rankenaSpeciali Kaina: 16.00 € 55.24 Lt
16.00

Peilis austrėms Opinel Nr. 9 bubinga rankena - patikimas pasirinkimas austrių mėgėjams. Geležtė yra tvirta, centruota į ašį, aštresni yra tik pirmi 1,5 cm nuo priekio. Opinel peilių kokybę užtikrina šimtametė gamybos ir šeimos verslo patirtis. Pagaminta Prancūzijoje.

Šiuo metu peiliai yra išparduoti, laukiama naujos siuntos spalio pabaigoje. 

YPATYBĖS:

Geležtė

Opinel peilio austrėms Nr. 9 geležtės ilgis  - 6,5  cm. Iš „Sandvik“ modifikuoto ir Opinel peiliams pritaikyto 12C27 nerūdijančio plieno pagaminti ašmenys garsėja itin aukšta kokybe bei lengva kasdiene priežiūra. Plienas kietinamas jį termiškai apdorojant martensitinio grūdinimo būdu. Anglies kiekis tokiame pliene - ne mažesnis nei 0,40 %, todėl ašmenys yra labai kokybiški ir atsparūs korozijai. 

Rankena 

Bubinga  - dar kitaip vadinama kongine giburcija - tai prabangus medis iš Vakarų Afrikos. Spalva gali varijuoti nuo tamsiai rudos iki tamsiai raudonos.

Virobloc apsauginis žiedas
Opinel Nr. 9kaip ir visi kiti lenktiniai Opinel peiliai pradedant Nr. 6, turi Marcelio Opinelio 1955 m. išrastą apsauginį žiedą „Virobloc“. Iš nerūdijančio plieno išpjaunamą žiedą „Virobloc“ sudaro dvi dalys: nejudrioji ir paslankioji. Geležtė fiksuojama tiek atlenkta (kad būtų saugu peilį naudoti) tiek užlenkta (taip užtikrinamas saugumas peilį transportuojant).   

Patarimus, kaip prižiūrėti Opinel peilius galite rasti šiame puslapyje. Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: