Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška
3.1 / 5
3.1 stars, based on 35 reviews

Gaivinimo manekenas "Brayden" su apšvietimuSpeciali Kaina: 494.89 €
494.89

Novatoriškas, apdovanojimų pelnęs ,,Brayden“ gaivinimo įgūdžių mokymo ir lavinimo manekenas - veiksmingas būdas mokyti gaivinimo technikos, vizualiai pademonstruojant ,,kaip ir kodėl" intuityviu ir lengvai suprantamu būdu.

Tai pirmasis efektyvus manekenas, kuris suteikia realų, gaivinimo rezultatų, grįžtamąjį ryšį, leidžiantis vartotojams vizualizuoti, kaip gaivinimas įtakoja koronarinę ir smegenų kraujo tėkmę. Šis naujas ir novatoriškas bruožas ir skiria "Brayden" manekeną iš kitų, šiuo metu galimų įsigyti rinkoje, manekenų ir yra plačiai naudojamas tarp pirmaujančių klinikų ir specialistų per pirmos pagalbos suteikimo kursus.
 

1. Krūtinės paspaudimų gylio indikacinė šviesa
Vizualiai parodo kraujo cirkuliacijos stiprumą gaivinimo metu atliekant krūtinės suspaudimus. Tūris priklauso nuo suspaudimo gylio - jei kompresijos gylis viršys 5 cm., krūtinės zonoje apšviestumas bus nepertraukiamas.
2. Kraujo cirkuliacijos indikacinė šviesa
Ši iliuminacija vizualizuoja kraujo tėkmę iš širdies į smegenis. Kraujo tėkmės greitis priklauso nuo kompresijos gylio ir dažnio. Apšviestumas bus nepertraukiamas, kai krūtinės ląstos paspaudimų dažnis bus ne mažiau 100 k/min.
3. Gaivinimo kokybės indikacinė šviesa
Vizualiai parodoma, kad kraujas pasiekia smegenis. Apšviestumas bus nepertraukiamas, kai paspaudimų gylis ir dažnis bus tinkami.

Manekenas komplektuojamas kartu su 2 x veidais, 2 x plaučių maišeliais, transportavimo krepšiu, 10 x veido apsaugų. Suderinamas su defibriliatoriumi. Manekeno ilgis: 59 cm. Svoris: 3,1 kg. Garantija - 2 metai (išskyrus vartojimo reikmenis). Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: