Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška
3.5 / 5
3.5 stars, based on 61 reviews

Kalcio jutiklisSpeciali Kaina: 447.00 € 1543.40 Lt
447.00

 

Kalcio elektrodas skirtas greitai, patikimai ir tiksliai pamatuoti Kalcio koncentraciją vandens tirpaluose. Skirtas vandens kokybės tyrimams. Matavimo diapazonas 0.02 ppm iki 40,000 ppm.

Kalcio elektrodo rinkinys (AC019A) susideda iš:

FastFil Kalcio elektrodo, kuris yra kombinuotas įrenginys, susidedantis iš selektyvaus jonams elektrodo ir atraminio elektrodo. Furje ISE stiprintuvo.

Naudojimo sritys

Laidaus vandens tyrimai. Amonio jonų koncentracijos nustatymas vandeniniuose tirpaluose. Užterštumo stebėjimas nuotėkose ir natūraliuose vandens telkiniuose (CN, F, S, Cl, NO3). Žemės ūkyje: dirvos, sodinamos terpės, trąšų ir maisto produktų sudėties stebėjimas (NO3, Cl, NH4, K, Ca, I, CN). Maisto apdorojime: konservantų stebėjimas (NO3, NO2). Druskos sudėties nustatymas mėsoje, žuvyje, pieno produktuose, vaisių sultyse, alaus produktuose. F kiekio stebėjimas geriamajame vandenyje ir kituose gėrimuose. Ca stebėjimas pieno produktuose ir aluje. K kontrolė vaisių sultyse ir vyno gamybos procese. Korozijos efektų įtaka dėl NO3 konservuotuose maisto produktuose. Dezinfekavimo priemonių gamyboje: vandens kokybės stebėjimas (Ca, Ba, F). Popieriais gamyboje: S ir Cl stebėjimas popieriaus masėje ir atsistatymo ciklo skysčiuose. Sprogių elementų aptikimas sprogmenyse ir degimo produktuose (F, Cl, NO3). Elektrinio nusodinimo procese: F ir Cl stebėjimas ėsdinimo vonelėse; S - anodavimo vonelėse. Biomedicininėse laboratorijose: Ca, K, Cl aptikimas kūno skysčiuose (kraujyje, plazmoje, serume, prakaite). Skeleto ir dantų tyrimams (F). Mokymuose ir moksliniuose tyrimuose.
 


Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: