Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška
3.7 / 5
3.7 stars, based on 52 reviews

Kraujospūdžio jutiklisSpeciali Kaina: 164.00 € 566.26 Lt
164.00

     Žmogaus širdis yra kaip siurblys, kuris naudoja aukštą slėgį, varinėti kraują po visą kraujotakos sistemą, sudarytą iš arterijų ir venų. Kraujospūdžio jutiklis matuoja šio spaudimo intensyvumą. Nors širdžiai reikalingas spaudimas, kad kraujas galėtų cirkuliuoti, bet per didelis spaudimas gali pažeisti arterijas. Kraujospūdžio rodmenys susideda iš dviejų dalių - sistolinių rodmenų, kurie nurodo spaudimą, kai širdis susitraukinėja ir cirkuliuoja kraują, ir diastolinių rodmenų, kurie nurodo spaudimą, kai širdis yra ramybės būsenoje. Sistolinių duomenų vertė visuomet didesnė. Kraujo spaudimas priklauso nuo žmogaus amžiaus, ūgio, svorio, lyties. Kraujospūdžio jutiklis naudojamas su einstein™ Tablet+, einstein™LabMate™ ir einstein™LabMate™+. 

 

Pagrindiniai eksperimentai:

Žmogaus fiziologija

Kraujo spaudimo matavimai prieš ir po treniruotės; Kraujo spaudimo priklausomybės nuo amžiaus ir lyties tyrimas; Kraujo spaudimo kitimo per dieną stebėjimas; Maisto įtakos kraujo spaudimui tyrimas.

 

Kaip jis veikia?

     Kraujospūdis matuojamas viršutinėje rankos dalyje uždėjus manžetę. Matavimo rezultatai išreiškiami sistoliniais ir diastoliniais rodmenimis. 

 

Jutiklio parametrai

Širdies ritmas   Matavimų ribos: 36 - 200 dūžių/minutę Tikslumas: 1 dūžis/minutę Kraujo spaudimas   Matavimų ribos: 0 - 375 mmHg Tikslumas: ± 3 mmHg Reakcijos laikas: 90 sekundžių Matavimo vienetai: mmHg Temperatūra: 0 - 50 °C  Didžiausias spaudimas (be ilgalaikės žalos): 1030 mmHg    

Jutiklio aprašymas ir naudojimosi instrukcija (anglų k.)Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: