Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška
3.6 / 5
3.6 stars, based on 59 reviews

MikrofonasSpeciali Kaina: 65.00 € 224.43 Lt
65.00

     Garso jutiklis su ± 2.5 V išėjimo įtampa. Sukurtas padėti analizuoti muzikos instrumentų ir balsų skleidžiamų garso bangų parametrus. Taip pat gali būti naudojamas garso greičio matavimams. Jutiklio dažnio diapazonas yra nuo 35 Hz iki 10 000 Hz.
     Garso jutiklis naudojamas su einstein™ Tablet+, einstein™LabMate™ ir einstein™LabMate™+.
 

Pagrindiniai eksperimentai

Garso greičio matavimas; Garso ritmo matavimas; Įvairių gyvūnų ir muzikos instrumentų skleidžiamų garso bangų palyginimas; Garso bangos formos pokyčio stebėjimas keičiant dažnį ir amplitudę.
 

Kaip jis veikia?

     Garso jutiklio viduje įmontuotas kintamasis kondensatorius. Viena iš kondensatoriaus plokštelių yra garsui jautri membrana, judanti pirmyn ir atgal, kai garso bangos rezonuoja per ją. Šis kondensatorius yra sujungtas su rezistoriumi. Kai garso bangos išjudina membraną, kuri yra viena iš kondensatoriaus plokštelių, atstumas tarp plokštelių pakinta, tuomet pasikeičia kondensatoriaus talpa ir įtampa. Įtampa būna ribose tarp 0 ir 3 V ir paverčiama į reikšmę tarp -2.5 ir 2.5 V.  

 

Jutiklio parametrai

Dažnio diapazonas: 35 - 10 000 Hz Matavimų ribos: -2.5 - 2.5 V Rezoliucija (12-bit): 1.22 mV Didžiausias bandymų dažnis: 20 000 bandymų/sekundę (bandymų dažnis turi būti 5*testavimo dažnis)

Jutiklio aprašymas ir naudojimosi instrukcija (anglų k.)Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: