Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška
3.3 / 5
3.3 stars, based on 28 reviews

Mikroskopas XSP-104 su kameraSpeciali Kaina: 343.64 €
343.64

- Mikroskopas monokuliarinis, okuliaro pasvirimo kampas - 45° laipsnių horizonto atžvilgiu; sukamas 360° kampu bei užfiksuojamas (apsauga nuo nuėmimo); fiksuotas stovas; metalinis korpusas.
- Mikroskopo didinimo diapazonas: 40 – 1000x; 10x okuliaro didinimas, plataus matymo laukas, kurio reikšmė - 18 (FN18).
- 4 vietų objektyvų revolveris, 4 skirtingi achromatiniai objektyvai:
- 4x apertūra (N.A.) 0,10;
- 10x, apertūra (N.A.) 0,25;
- 40x, apertūra (N.A.) 0,65; apsauga nuo objektyvo sulaužymo.
-100x, apertūra (N.A.) 1,25; imersinis, apsauga nuo objektyvo sulaužymo.
- Yra objekto fokusavimo mechanizmas, atskiri grubaus ir tikslaus fokusavimo sraigtai; apsauga nuo objekto ir objektyvo sulaužymo.
- Objektinio stalelio plotas yra 137,5 cm², valdomas X ir Y kryptimis; ne mažesnė kaip vieno objektinio stiklelio dydžio (76x 24 mm) stalelio eiga; stalelis ir stiklelio laikikliai yra metaliniai, be plastikinių dalių.
- yra Abbe kondensorius; stiklas, be plastikinių dalių, su irisine reguliuojama diafragma, maksimali optinė apertūra, N.A 1,25.
- LED mikroskopinių objektų pašvietėjas, reguliuojamas šaltinio šviesos stiprumas; -maitinimas iš 220 V tinklo.
-Yra maitinimo šaltinio pakrovėjas, mėlynas filtras ir jo laikiklis, mikroskopo gaubtas nuo dulkių.
-Mikroskopo CMOS 2 Mega pikselių kamera (gali būti 2 MP; 3 MP; 5 MP kameros ir kt. – kainos derinamos): matrica atvira, perduodantį spalvotą vaizdą; duomenų perdavimas per USB jungtį; vaizdo perdavimo greitis, esant XGA skiriamajai gebai – ne mažiau kaip 15 kadrų/s; baltos spalvos balansas – automatinis ir rankinis; kalibravimo stiklelis mikro vaizdų matavimui pritaikytas kamerai kalibruoti, mažiausia kalibravimo padala – 10 mikronų (0,01 mm); kameros lusto (matricos) dydis ne mažiau 1/2".
Programinė įranga: TCapture 3.9, su kuria galima atlikti šiuos veiksmus:
Stebėti tiesioginį vaizdą vartotojo kompiuterio monitoriuje; matuoti stebimų objektų ilgius, plotus, kampus; transformuoti duomenis į EXEL tipo lenteles; fotografuoti reguliuojamais laiko intervalais ( ne blogiau kaip nuo 1s iki 50 val.; automatiškai skaičiuoti pasirinktas stebimas daleles; dengti vaizdus (vieną ant kito); atlikti vaizdų archyvavimą duomenų bazėse, vaizdo peržiūra.
 Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: