Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška
 
3.4 / 5
3.4 stars, based on 16 reviews

Modelis rūkymo poveikiui demonstruoti (trys viename)Speciali Kaina: 184.30 €
184.30

Rūkymas gali pakenkti daugumai organų, įtakoti ligas, įskaitant širdies ir kraujagyslių, plaučių vėžį ir kvėpavimo takų ligas. Rūkymas kenkia rūkančiųjų ir aplinkinių sveikatai. Rūkymo prevencija yra labai svarbi sveikatos mokymo ugdymo dalis.
Rūkymas yra viena iš pirmaujančių mirties priežasčių visame pasaulyje, dėl kurios kasmet miršta keli milijonai žmonių, iš kurių 15% yra nerūkančiųjų - pasyvaus rūkymo pasekmė (,,Second-hand smoke” angl.). ,,Trečiųjų rankų” rūkymas (,,Third-hand smoke” angl.), kai cheminės cigarečių dūmų liekanos prilimpa prie mums artimos aplinkos, pavyzdžiui, sienų, kilimų, baldų ir pan., kelia didesnį pavojų kūdikiams nei suaugusieji, nes jie šliaužioja, viską liečia, todėl gali nuryti pavojingas chemines medžiagas.
Naujas, unikalus, saugus naudoti modelis ,,trys viename” aiškiai ir dramatiškai parodo aktyvaus, pasyvaus ir ,,trečiųjų rankų” rūkymo rezultatus. Dervos, susikaupusios plaučiuose rūkant cigaretę, surenkamos ant pusapvalio filtro. Dervą, kuri pasiektų pasyvaus rūkaliaus plaučius, galima pamatyti ant kito pusapvalio filtro. Ant permatomo cilindro sienelės galima pastebėti rūkymo kaip ,,trečiųjų rankų” poveikį. Tabako dūmų chemines liekanas galima surinkti naudojant medvilninį tamponą.
Įsitikinkite, kad prietaisas naudojamas laikantis vidaus tvarkos taisyklių.
 

Priemonės naudojimo intrukcija (angl.)

Rekomenduojama kartu įsigyti papildomų filtrų (kodas 1022929; 100 vnt/pak).Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: