Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška
3.5 / 5
3.5 stars, based on 10 reviews

Moters ir vyro kateterio įvedimo simuliatorių komplektasSpeciali Kaina: 2460.00 €
2460.00

Kateterizavimas yra vienas iš pagrindinių įgūdžių, kuriuos turi išmokti slaugos studentai. Norėdami išmokti techniką, jie turi praktikuotis. „Life / form®“ treniruokliai leidžia demonstruoti ir praktikuotis šlapimo kateterizavimą, nesukeldami nepatogumų nei pacientui, nei studentui. Be to, kateterizavimo treniruokliai yra naudingi tarpvietės priežiūros anatominiam identifikavimui ir demonstravimui.  

Komplektą sudaro moters ir vyro simuliatoriai kateterio įvedimui. 

Moters kateterizacijos simuliatorius pagamintas su šlapimo pūslės rezervuaru, šlaple ir vožtuvu, imituojančiu vidinį šlaplės sfinkterį. Įprastas pasipriešinimo ir slėgis bus juntamas, kai kateteris praeis per šlaplę, sfinkterį ir pateks į šlapimo pūslę. Kai kateteris pateks į šlapimo pūslę, iš kateterio tekės dirbtinis šlapimas (vanduo) taip, kaip su tikru pacientu. Šis treniruoklis yra vidutinio amžiaus moters torsas su šlaunimis, tinkamam pozicionavimui kateterizacijos metu. Tikroviškos išvaizdos išoriniai lytiniai organai ir tarpvietė (galima natūraliai praskleisti, kad lengviau patektų kateteris). 

Su vyro simuliatoriumi kateterizacija gali būti vykdoma taip pat, kaip su tikru pacientu. Suteptą kateterį galima įvesti į šlaplės angą, į šlapimo pūslę. Kai sėkmingai įvedama į šlapimo pūslę, iš kateterio pradeda tekėti dirbtinis šlapimas (vanduo). Prieš įvedant į šlapimo pūslę, studentas pajus įprastus pasipriešinimus, kuriuos sukelia gleivinės raukšlės, svogūninės dalys ir vidinis šlaplės sfinkteris. Didesnė patirtis įtakoja tinkamą varpos pozicionavimą ir judesį, kad kateteris galėtų lengvai praeiti sukeldamas kuo mažiau nepatogumų pacientui. Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: