Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška
 
3.4 / 5
3.4 stars, based on 63 reviews

Paciento priežiūros manekenasSpeciali Kaina: 2952.16 €
2952.16

Praktikos sritys:

Asmens higienos, valymo (nuimamas dalinis protezavimas) Kėlimo, mobilizacijos Tvarstymo ir žaizdos tvarsčių keitimo Plovimo (akių, ausų, nosies, skrandžio, žarnyno, šlapimo pūslės) Injekcijos (į raumenis arba po oda) Skrandžio zondavimas Deguonies gydymas, dirbtinis kvėpavimas Tracheotomijos priežiūra Kateterizacija (vyro ir moters)

Manakenas skirtas slaugos mokymui, kaip veikti nepaprastos padėties atveju. Pagamintas iš tvirto, atsparaus vandeniui plastiko. Rankų ir kojų sąnariai yra lankstūs ir juda natūraliai. Imituoja tikrą sėdėseną. Plaučiai, širdis, skrandis, šlapimo pūslė ir žarnynas įdedami. Šlapimo pūslė ir žarnynas nepraleidžia vandens ir yra prijungiami prie išorinių lytinių organų kateterizacijai. Visos standartinės injekcijos vietos turi specialius padus injekcijoms. Keičiami tvirtinimai ir varžteliai. Svoris 15 kg.

Papildomai galima įsigyti rinkinį (kodas 4000147):  žarnos vamzdelis, kateteris, dvylikapirštės žarnos zondas, talko milteliai, vazelinas, lubrikantai.Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: