Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška
3.7 / 5
3.7 stars, based on 55 reviews

Plaučių tūrio jutiklis (spirometras)Speciali Kaina: 233.00 € 804.50 Lt
233.00

     Spirometras yra kvėpavimo jutiklis, skirtas atlikti fiziologinius eksperimentus. Remiantis oro greičiu, spirometras apskaičiuoja oro srauto greitį ir objekto, kuris kvėpuoja į jutiklį, plaučių tūrį. Rezultatai rodomi litrų per minutę tikslumu. Spirometras naudojamas su einstein™ Tablet+, einstein™LabMate™ ir einstein™LabMate™+.


Pagrindiniai eksperimentai:

Biologija

Sportininkų ir nesportuojančių žmonių plaučių tūrio palyginimas; Rūkančių ir nerūkančių žmonių plaučių tūrio palyginimas; Įvairūs kvėpavimo eksperimentai.

 

Kaip jis veikia?

     Spirometras susideda iš ypač jautraus slėgio jutiklio ir kvėpavimo jutiklio vamzdelio. Vamzdelio viduje esantis mažas diskas sukuria siaurą sritį. Kai oras sklinda vamzdeliu, vienoje disko pusėje susidaro slėgis, o kitoje – vakuumas. Slėgio jutiklis, užfiksavęs slėgio pokytį, pakeičia išėjimo įtampą. Analoginis-skaitmeninis keitiklis paverčia įtampą į skaitmeninį signalą ir išsiunčia duomenis į duomenų kaupiklį.


Jutiklio parametrai

Matavimų ribos:  ± 315 L/min; ± 5.25 L/sek.  Tikslumas:  ± 8 %  Rezoliucija(12-bit):  0.16 L/min  Numatytas bandymų dažnis:  10 bandymų/sekundę. 


  

Jutiklio aprašymas ir naudojimosi instrukcija (anglų k.)Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: