Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška
3.5 / 5
3.5 stars, based on 22 reviews

Sulankstomas stendas „Faktai apie elektronines cigaretes ir garinimą“Speciali Kaina: 220.28 €
220.28

Daugelis žmonių, ypač jaunimo, tiki, kad elektroninės cigaretės ir garinimas yra saugi rūkymo alternatyva. Šis sulankstomas pažintinis stendas su dėmesį atkreipiančia grafika ir lengvai suprantamu tekstu sugriauna šį mitą ir pateikia faktus apie elektroninių cigarečių žalą. Stende paaiškinama, kad elektroninių cigarečių garinimą sudaro žalingos ir pavojingos cheminės medžiagos, įskaitant didelės koncentracijos nikotiną, vėžį sukeliančios medžiagas ir nėra jokių įrodymų, užtikrinančių ilgalaikio elektroninių cigarečių naudojimo saugumą. Taip pat pateikiami specifiniai pavojai jaunimui, tokie kaip žala nėščioms moterims ir besivystantiems kūdikiams. Tai puiki mokomoji priemonė sveikatos švietimo grupėms, sveikatos mugėms ir kt. Atidaryto stendo matmenys – 147,3 x 56,5 cm.

Kovoje su neteisinga nuomone, kad garinimas ir elektroninės cigaretės yra saugi rūkymo alternatyva, šis „atveriantis akis“ mokomasis stendas paaiškins elektroninių cigarečių pavojus ir kodėl elektroninės cigaretės yra nesaugios jaunuoliams, besilaukiančioms moterims ir nerūkantiems suaugusiems. Atkreipianti dėmesį grafika pateikiama su tekstu, atskleidžiančiu priklausomybę nuo nikotino garinant elektronines cigaretes, elektroninėse cigaretėse esančias kenksmingas chemines medžiagas, garinimo sukeliamą potraukį rūkymui ir kt.

Stendo temas sudaro:
● Kas yra elektroninės cigaretės?
● Ar elektroninės cigaretės saugiau už rūkymą?
● Kas yra elektroninių cigarečių garinimas?
● Kokia yra nikotino rizika elektroninėse cigaretėse?
● Kaip elektroninės cigaretės kenkia jaunimui?
● Ar elektroninės cigaretės yra saugios nėštumo metu?
● Kita elektroninių cigarečių žala
● Ar elektroninės cigaretės gali suaugusiems padėti mesti rūkyti?
● Metimas rūkyti

Puikiai tinka jaunimo ir suaugusiųjų informavimui apie elektroninių cigarečių ir garinimo pavojus. Atidaryto stendo matmenys – 147,3 x 56,5 cm. Stendas anglų kalba.


 Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: