Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška
3.5 / 5
3.5 stars, based on 59 reviews

Sumanusis skridinysSpeciali Kaina: 205.00 € 707.82 Lt
205.00

     Šis sumanusis skridinys sudarytas iš skridinio ir foto vartų jutiklio. Jutiklis naudojamas matuoti virvelės permestos per skridinį greitį, tai atliekama matuojant skridinio liestinės greitį. Sumanusis skridinys gali išmatuoti nuo 0 iki 99 m/s greitį. Sumanusis skridinys naudojamas fizikos eksperimentuose, kuriuose tenka matuoti judančių kūnų greitį ir pagreitį. Sumanusis skridinys naudojamas su einstein™ Tablet+, einstein™LabMate™ ir einstein™LabMate™+.


Pagrindiniai eksperimentai:

• Dinaminės sistemos tyrimas;
• Antrojo Niutono dėsnio tyrimas.


Kaip jis veikia?

     Foto vartų jutiklis turi siaurą, infraraudonąjį spindulį ir mažą reakcijos laiką, tad matavimų rezultatai gaunami labai tikslūs. Kai skridinys užblokuoja infraraudonąjį spindulį, sklindantį tarp šaltinio ir detektoriaus, foto vartų jutiklio išėjimo įtampa tampa aukšta (5 V) ir šviesą spinduliuojantis diodas, esantis ant foto vartų jutiklio, užsidega. Kai spindulys nėra užblokuotas išėjimo įtampa yra žema (0 V) ir šviesą spinduliuojantis diodas yra išjungtas. Duomenų kaupiklis matuoja laiką tarp sėkmingų spindulio blokavimų ir apskaičiuoja greitį.


Jutiklio parametrai

Matavimų ribos:  0 – 99 m/s  Tikslumas:  0.05 m/s  Rezoliucija (12-bit): 0.024 m/s  Didžiausias galimas greitis:  100 m/s  Laiko intervalas:  < 5 μs  Duomenų kaupiklio jungties tipas:  Skaitmeninis   Infraraudonųjų spindulių šaltinis:  800 nm 


  Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: