Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška
Temperatūros jutiklis (-40 °C - +140 °C)
8%
8%
3.6 / 5
3.6 stars, based on 60 reviews

Temperatūros jutiklis (-40 °C - +140 °C)Kaina: 46.00 €
Speciali Kaina: 42.35 €
Sutaupyk: 3.65 €
46.00

     Temperatūros kitimo stebėjimas yra viena iš esminių daugelio mokslinių eksperimentų dalių. Temperatūros jutiklis yra pagamintas iš patvaraus nerūdijančio plieno ir padengtas apsaugine medžiaga, todėl yra daug patvaresnis nei tradicinis stiklinis termometras. Dėl plataus jutiklio matavimų diapazono ( -40 °C - 140°C) jis yra naudojamas eksperimentams fizikos, chemijos, biologijos bei aplinkosaugos mokslų srityse. Jutiklis labiausia tinka vandens ir cheminių tirpalų temperatūros matavimams. Temperatūros jutiklis naudojamas su einstein™ Tablet+, einstein™LabMate™ ir einstein™LabMate™+.


Pagrindiniai eksperimentai:

Chemija

Savitosios šilumos eksperimentai; Šalimo ir virimo temperatūrų matavimas; Endoterminių ir egzoterminių reakcijų stebėjimas; Jungtinių dujų dėsnio tyrimas.

 

Kaip jis veikia?

     Temperatūros jutiklis turi jautrų elementą, kuris įjungia įtampą proporcingą išmatuotai temperatūrai. Išėjimo įtampos diapazonas yra nuo 0 iki 3 V.


Jutiklio parametrai
 

Matavimų ribos:  -40 °C – 140 °C; -40 °F – 284 °F.  Tikslumas:  ± 2 %  Rezoliucija (12-bit):  0.03 °C  Numatytas bandymų dažnis:  10 bandymų/sekundę  Reakcijos laikas:  20 sekundžių matuojant vandens temperatūrą;
40 – 60 sekundžių matuojant oro temperatūrą. Jautrusis elementas:  Patalpintas jutiklio antgalyje.  Naudojimo rekomendacijos:  Naudoti silpnos koncentracijos tirpaluose;
Nedėti jutiklio kabelio į skystį;
Nedėti jutiklio į liepsną.

Jutiklio aprašymas ir naudojimosi instrukcija (anglų k.)Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: