Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Elektronikos prekės

Elektronikos prekės
2.9 / 5
2.9 stars, based on 16 reviews

MTP F-LC(DX) OM4 kabelis 3m,40G QSFP+ (MTP/4x10G SFP+ (8xLC)



Speciali Kaina: 199.09 € 687.42 Lt
199.09

MTP F-LC(DX) OM4 kabelis 3m,40G QSFP+ (MTP/4x10G SFP+ (8xLC)

 40G lygiagrečios optikos siųstuvai (40GBASE-SR4) paremti 4x10G režimais - ši funkcija leidžia lygiagrečios optikos aktyvųjį įrenginį suderinti su egzistuojančiu 10G siųstuvu. MPO/MTP QSFP+ į SFP+ Fan-out teikia ryšius tarp vieno QSFP+ (40G siųstuvas su MPO/MTP sąsaja) ir 4 x SFP+ (10G siųstuvas su LC(DX) sąsaja). Paralelinė optika 40GBASE-XR4 naudoja 8 iš 12 MPO/MTP sąsajos pluoštus, perduodančius 4 x Duplex (DX) kanalus (4 x perduoti ir 4 x gauti).

Savybės:

Naujas miniatiūrinis Breakout modulis taupo erdvę panelėje ir užtikrina saugų priėjimą prie valdymo; MTP/MPO (mamytė) jungtis tiesioginiam sujungimui į QSFP+ siųstuvą; 4 x 2 mm uodegos Uniboot DX versija; OM3, OM4, OS1/2, pluoštų versijos; 3mm OD Patch/ 4.5mm OD Trunk MicroCable versijos; LSZH, OFNP, OFNR kabelio apvalkalo pasirinkimas.

Panaudojamumas:

Duomenų centrų infrastruktūra; Lygiagreti optika; Saugyklų tinklai (SAN) 40GBASE-SR4 į 4x10GBASE-SR.

Kabelio ilgis: 3 metrai. 


Gamintojo kodas: MF8LCOM4QSP3A



Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: