Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška
3.3 / 5
3.3 stars, based on 12 reviews

Astronomo vadovas "See it all!"Speciali Kaina: 8.78 €
8.78

Aleksandras Šimbaliovas parašė labai naudingą vadovą pradedantiesiems astronomams; joje yra informacijos apie daugelį astronomijos aspektų. Tai lengvai skaitoma, su ne per daug techninių dalykų, paaiškinanti viską, ką reikia žinoti apie savo teleskopą ir apskritai kosmosą.

Skyriai yra logiškai suskirstyti, o dėl spalvingų iliustracijų (žvaigždžių diagramų, žvaigždynų, galaktikų, ūkų, planetų ir kt. nuotraukų) ši knyga puikiai tinka net vaikams.

Kas yra viduje:

Iš pirmųjų kelių skyrių sužinosite apie astronomiją ir dangaus stebėjimus bei sužinosite daugiau apie teleskopus ir jų dizainą. Tai padės jums įsigyjant teleskopą.

Vėlesniuose skyriuose pateikiama išsami informacija apie pačią dangaus sferą bei 280 objektų stebėjimams su komentarais ir vaizdais. Saulės sistemos planetos ir jų palydovai, giluminio dangaus ūkai ir žvaigždžių spiečiai yra išvardyti čia su rekomendacijomis stebėjimams, taip pat rasite informacijos apie navigaciją ir geriausius teleskopus tyrinėjimams.

Po to, kai perskaitysite šią knygą, naktinis dangus jums nebebus jokia paslaptis ir tyrinėsite visatos platybes taip, tarsi būtumėte tai darę visą savo gyvenimą.

Papildoma informacija:

Autorius: AA Shimbalev Paskelbta 2011-2017 m 87 puslapiai Minkštas viršelis Paskelbta padedant Levenhuk

Naudojimas: Bendro naudojimo produktas. Gali naudoti vyresni nei 10 metų vaikai.Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: