Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška
4.1 / 5
4.1 stars, based on 15 reviews

Edukacinis modelis LabZZ TellurionSpeciali Kaina: 44.99 €
44.99

Levenhuk LabZZ Tellurion yra stalinis, mechaninis modelis, vaizduojantis Žemės ir Mėnulio sukimąsi aplink Saulę. Tellurion padės vaikams sužinoti, kodėl yra metų laikai, kaip keičiasi mėnulio fazės, ir kodėl metai turi dvylika mėnesių. Tellurion yra nuostabi vaizdinė pagalba astronomijos ir geografijos pamokoms.

Tellurion yra pritvirtintas prie stovo varžtais. Visos Tellurion dalys yra sujungtos bėgeliais. Žemės ir Mėnulio modeliai valdomi sukant mažą šarnyrinę rankenėlę.

Sukamojo mechanizmo centre ir saulės modelis (su apšvietimu viduje). Saulės lempa įsijungia paspaudus ant jos pagrindo esantį mygtuką.

Žemės planeta skrieja aplink Saulę pagal laikrodžio rodyklę. Dėka Tellurion, jūs galite stebėti metų laikų pokyčius. Nors Žemė apskrieja aplink Saulę vieną kartą, Mėnulis ją apskrieja 12 kartų, kas prilygsta 12 metų mėnesių.

Pagrindiniai šio modelio elementai yra pagaminti iš patikimo ir saugaus plastiko. Saulės modelio diametras yra 100 mm, Žemės diametras yra 85 mm, o Mėnulio - 18 mm.

Pastaba: Tellurion turi smulkių detalių ! Neleiskite mažiems vaikams žaisti su Tellurion be suaugusiųjų priežiūros.

Savybės:

Mechaninis, aplink Saulę besisukantis Žemės ir Mėnulio modelis Praktinė vaizdinė pagalba Modelis veikia sukant mažą šarnyrinę rankenėlę Saulės modelis turi ryškią lempą viduje

Rinkinį sudaro:

Levenhuk LabZZ Tellurion Stovas su varžtais Baterijos

 

Specifikacijos Medžiaga plastikas Saulės modelio diametras, mm 100 Žemės modelio diametras, mm 85 Mėnulio modelio diametras, mm 18


Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: