Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Prietaisai internetinė parduotuvė

Jus domina prietaisai iš internetinių parduotuvių? Šiame sąraše prietaisai pateikiami iš įvairių el. parduotuvių. Kairėje pusėje rasite populiariausias prekių kategorijas. Internetinio katalogo kategorijoje "prietaisai" nuolatos atnaujinama informacija ir kainos. Pirkite internetu tiesiogiai iš daugelio internetinių parduotuvių pasiūlymų. prietaisai internetu kategorijos skelbimus rasite žemiau.
5057.80 € 17463.57 Lt

MTS-6000 platforma su prisilietimui jautriu ekranu

12662.65 € 43721.60 Lt

Modulis 24/24/40/38dB 850/1300/1310/1550 nm

102.85 € 355.12 Lt

Termovizoriaus baterija T ir T400 ser FLIR...





58.08 € 200.54 Lt

Termovizoriaus krepšys FLIR T198484

12584.00 € 43450.04 Lt

Optinis modulis 41dB 1625 nm

266.20 € 919.14 Lt

Mikroskopas FM-DI200, 200X




7.32 € 25.27 Lt

Multimetro laidai CEM TL-88-1

192.39 € 664.28 Lt

Lazerinis šviesos šaltinis FFL-050 VFL 2.5mm

2069.10 € 7144.19 Lt

OMK-38 Optinio tinklo matuoklis, SM SC




79.74 € 275.33 Lt

Skaitmeninis slankmatis Wiha 411-170 150mm

3617.90 € 12491.89 Lt

MTS-6000 platforma

199.65 € 689.35 Lt

Kompaktiška nešiojimo tašė MTS-6000 platformai




786.50 € 2715.63 Lt

VFL šviestuvas MTS-4000 platformai (opcija)

834.90 € 2882.74 Lt

Koaksialo priedas DTX matuokliui

217.80 € 752.02 Lt

Patikrinimo ragelis TS25D su ANB kabeliu




32.49 € 112.18 Lt

17mm kamera CEM BT-17 video endoskopui CEM BS-150

648.17 € 2238.00 Lt

OTDR pajungimo ritė SM (9/125) 800-1200m

4809.75 € 16607.10 Lt

OLS-55 optinis šaltinis: 1310/1550nm, PC




2510.75 € 8669.12 Lt

Testavimo ir valymo rinkinys su HP3-60-P4-EU...

11979.00 € 41361.09 Lt

Testeris Certifier40G Class FA su MM moduliais

13796.42 € 47636.28 Lt

LAN matuoklis DTX-1800 INTL




3360.17 € 11601.99 Lt

Kabelių matuoklis Cable IQ-GSV

21.60 € 74.58 Lt

Kabelio testeris Wentronic TP III RJ11/12/45

3721.96 € 12851.18 Lt

Programinė įranga AirMagnet Survey PRO (Incl....




974.05 € 3363.20 Lt

Galios matuoklis MTS-6000 platformai

77.44 € 267.38 Lt

Adapteris WIREVIEW 1

2825.35 € 9755.37 Lt

OLS-6 optinis šaltinis: 1310/1550nm, LC-PC




1990.45 € 6872.63 Lt

Video mikroskopas, USB FBP-SD01 JDSU

6589.15 € 22751.02 Lt

Optinis modulis 260 km 34/32dB 1310/1550 nm

22.99 € 79.38 Lt

Matavimo zondo laikikliai TL960




3106.07 € 10724.64 Lt

OMK-36P QUAD SM/MM testavimo komplektas (OLS-36...

9982.50 € 34467.58 Lt

Optinis modulis 380 km 43/41dB 1310/1550 nm

53.36 € 184.24 Lt

Kabelio lokatoriaus transmiter is CEM LA-1012B




193.59 € 668.43 Lt

Laidų multimetrams rinkinys Fluke TLK-289

30.49 € 105.28 Lt

Multimetras ir LAN matuoklis CEM LA-1011

36.25 € 125.16 Lt

9mm kamera CEM BT-9 video endoskopui CEM BS-150




262.57 € 906.60 Lt

LAN matuoklio DTX-1800 nešiojimo tašė

107.69 € 371.83 Lt

Termovizoriaus baterija FLIR T197752 E serijai

1927.42 € 6655.00 Lt

OLP-87 Opt. galios matuoklis - PON 1310/1490 nm




5549.06 € 19159.79 Lt

Optikos priedas matuokliui DTX, Multimode

9369.90 € 32352.39 Lt

Optinis modulis 260 km 40/38dB 1310/1550 nm

1683.11 € 5811.44 Lt

Momento matuoklis iki 5Nm WTT5




1.38 € 4.76 Lt

Krokodilas 2mm (juodas)

5069.90 € 17505.35 Lt

Optinis modulis 200 km 32/30dB 1310/1550 nm

105.57 € 364.51 Lt

Dangos storio matuoklis CEM DT-156