Google+


Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška
 
3.3 / 5
3.3 stars, based on 19 reviews

LAN matuoklis DTX-1800-MO INTL su optikos priedu MM



Speciali Kaina: 20509.50 € 70815.20 Lt
20509.50

LAN matuoklis DTX-1800 MO INTL su optikos priedu MM
DTX 1800 CableAnalyzer su daugiamodžiais DTX MFM optinio pluošto moduliais paverčia kabelių matuoklį į optinio pluošto matuoklį, galintį matuoti vienmodžius ir daugiamodžius optinius kabelius su 850 nm, 1300 nm, 1310 nm, 1550 nm .
Pagal visus pramonės standartus matuoja 10 Gigabit Ethernet ir ""Alien crosstalk"" kryžminius trukdžius (ANEXT ir AFEXT) veiklą iki 500 MHz. 6 Kategorijos bandymas trunka tik 9s, bandymo greitis leidžia judėti nuo jungties iki jungties tris kartus greičiau nei su ankstesniais matuokliais.

DTX 1800 CableAnalyzer Savybės:

IV lygio tikslumas - viršija specialiuosius reikalavimus 6 kategorijai.
Užtikrina pakartotiną tikslumą ir 5e, 6 ir 6A kategorijų sąveiką.
Vidinė atmintis saugo iki 250 grafinių 6 kategorijos bandymų rezultatų arba iki 2000 tekstinio formato ataskaitų.
Atminties kortelė momentiniam duomenų perdavimui - kiekvienas kartotinis po 128 MB, saugo 2000 6 kategorijos grafinius bandymų rezultatus.
Pokalbio funkcija taupo laiką ir leidžia jums bendrauti su savo bandymo partneriu per vario arba per optinio pluošto jungtį.
palaikomas ""Bandwidth"" iki 900 MHz - palaiko Video, Class F ir 10 Gigabit Ethernet
9 sekundes trunkantis 6 kategorijos automatinis testas - jums leidžia matuoti tris kartus greičiau nei bet kuris kitas matuoklis.
12 sekundžių optinio pluošto automatinis testavimas.
Galite išsaugoti visus grafinius bandymų rezultatus su Fluke Networks LinkWare PC programine įranga.
USB prievadas bandymų duomenų parsisiuntimui didele sparta.

DTX Compact OTDR
Matmenys(pagr. įtaisas su Compact OTDR): 216 x 112 x 91 mm
Svoris: 1,36kg
Ekrano dydis: įstrižainė 9,4cm (3,7") 240x320 taškų, LCD su apšvietimu.
Darbinė temp.: 0˚ C to 45˚ C
laikymo temp.: -20˚ C to 60˚ C
Santykinė drėgmė (nuo 0˚C iki 35˚C): nuo 0% iki 90%
Atmintis (pėdsakams "trace storage capability"): >200 vidinė, ir tūkstančiai įrašų MMC/SD kortelėse
Maitinimas: Išimamas , įkraunamas 7,4V, 4000mAh Ličio jonų akumuliatorius.
Akumuliatoriaus užtenka >8 val. (akumuliatoriaus įkrovimo laikas 4val.)
Saugumo klasė: I C , 1 CDRH atitinka EN60825-2
VFL specifikacijos (23ºC):
Išėjimo galia (į SM skaidulą): 316μw (-5dBm) ≤ pikinė galia ≤ 1mw (0dbm)
Darbinis bangos ilgis: 650nm
Spectrinis plotis (RMS) ±3 nm
Išvesties režimai: CW ir pulsuojantis(2-3Hz dažniu)
Jungties adapteris: 2.5 mm universalus
VFL lazerio sauga: II klasė CDRH

Daugiamodis
OTDR prievado jungtis: Valoma šerdis, UPC poliruotas, su nuimamu SC adapteriu
Skaidula:50/125 μm arba 62.5/125μm daugiamodė
Šaltinio tipas:Lazeris
Bangos ilgiai: 850 ±20 nm ir 1300 ±30 nm
Pulsų plotis:850 nm: 20ns, 40 ns, 100 ns, 300 ns.
1300 nm: 20ns, 40 ns, 100 ns, 300 ns, 1us
Maks. atstumas: 850 nm: 6 km, 1300 nm: 20 km
Tiesiškumas: ±0.05 dB/dB
Nuostolių ribos: nuo 0.01 dB iki 1.5dB
Bandynio raiška: 3 cm į 4 m
Atstumo tikslumas: ±1 m ±0.005% atstumo ±50% raiškos ± IOR error ± event location error
Bandymo greitis bangos ilgiui: Auto OTDR:



Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: