Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška
3 / 5
3 stars, based on 8 reviews

OLP-87 Opt. galios matuoklis - PON 1310/1490 nm



Speciali Kaina: 1927.42 € 6655.00 Lt
1927.42

OLP-87 Opt. galios matuoklis - PON 1310/1490 nm

Displėjus: Aukšto kontrasto 3.5” spalvotas LCD su lietimui jautria funkcija.
Rezoliucija: 0.01 dBm/0.001 μW
Matavimo vienetai: dB, dBm, W
ORL: >60 dB
Skaidulų tikrinimas: per išorinį P5000i (pasirinktinai) zondą.
Vaizdas: 320 x 240 x 8 bitų pilka, 10 fps
Ribiniai nustatymai: >1000ribinių nustatymu su individualiais pavadinimais
Atmintis: 10000 matavimo rezultatų
Atminties nuskaitymas: per kliento USB interfeisą arba Ethernet
Nuotolinio valdymo galimybė: per USB
Elektros sąsajos: 2x USB, 1x micro USB, Ethernet
Maitinimas: NiMH/sausųjų barterijų/Li-ion paketas/AC 12V maitinimas vidiniam Lio-ion paketo krovimui
Optinės jungtys
- keičiamos: SC/FC/ST/LC/DIN
- fiksuotos: SC
Išmatavimai: 208 x 112 x 64 mm
Svoris: 750 g.
Darbinė temperatūra: –10 ̊iki +55 C
Sandeliavimo temperatūra: –20 ̊iki +70̊ C



Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: