Google+


Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška
3.2 / 5
3.2 stars, based on 13 reviews

OLS-36 optinis šaltinis, SC-PC, 850/1300 + 1310/1550nm



Speciali Kaina: 1996.50 € 6893.52 Lt
1996.50

OLS-36 optinis šaltinis, SC-PC, 850/1300+1310/1550nm
Šviesos šaltinio tipas: LED/Laser (quad light source)
Skaidulos tipas: daugiamodė(50/125um)/vienmodė(9/125um)
Optinė sąsaja: PC/1prievadas daugiamodis ir vienas vienmodis
Bangos ilgiai: 850 ±20nm, 1300 -20nm/+40nm, 1310 ±20nm, 1550 ±20nm.
Spektro plotis:



Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: