Google+


Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška
3.1 / 5
3.1 stars, based on 18 reviews

OLT-55 Opt. slopinimo matavimo komplektas 1310/1550nm SM



Speciali Kaina: 5203.00 € 17964.92 Lt
5203.00

OLT-55 Optinio slopinimo matavimo komplektas 1310/1550nm SM
Slopinimo matavimo režimo specifikacijos
Nominalūs bangos ilgiai: 1310 ir 1550nm
Spektrinis plotis(RMS): 5nm
Skaidulos tipas: 9/125µm
Signalo stabilumas:
Trumpalaikis: ±0,02dB per 15 min.
Ilgalaikis: ±0,2 dB per 8 val.
Kitimo diapazonas: 60dB
rezultatai atvaizduojami: dB
Skyra: 0,01 dB
Linijiškumas: ±0,06dB ±0,04nW
Reguliuojamas bangos ilgių diapazonas: nuo 760 iki 1650nm su 1nm žingsniu
Pasirenkamų bangos ilgių skaičius: 870
Foto diodas: Germanio (GE)
Skaidulos tipas: nuo 9/125 iki 100/140µm
Atvaizuojamas diapazonas: nuo -70 iki +20dBm
Rezultatai: dBm, dB, mW,µW
Raiška: 0,01 dB
Maksimalus leidžiamas lygis +20dBm
Paklaida: ±0,13dB(±3%)
Bendras matavimo tikslumas (nuo -60 iki +18dBm) : 850nm ±0,25dB ±0,8nW
1300, 1310nm ±0,2dB ±0,2nW
1550nm ±0,4dB ±0,2nW
1625nm ±0,6dB typ.±0,6nW

Šaltinio režimo specifikacijos

Nominalūs bangos ilgiai: 1310 ir 1550nm
Spektrinis plotis(RMS): 5nm
Prievadų skaičius: Vienas
Skaidulos tipas: 9/125µm
Išėjimo galios diapazonas: nuo -7dBm iki 0dBm atskirai reguliuojamas
Galios nustatymo skyra: 0,01 dB
Signalo stabilumas:
Trumpalaikis: ±0,02dB per 15 min.
Ilgalaikis: ±0,2 dB per 8 val.
Išėjimo galios tikslumas (ties nominaliais bangos ilgiais) : ±0,3dB
Režimai: nenutrūkstanti (tolydi) banga (CW), moduliuota(270Hz, 1kHz, 2kHz), Auto-λ (signalo kodavimas bangos ilgiui aptikti automatiniu galios matuokliu JDSU OLT-54/55 arba OLP-55 ).

Gamintojo kodas: 2286/01



Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: