Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška
3.7 / 5
3.7 stars, based on 23 reviews

Optikos priedas matuokliui DTX, Multimode



Speciali Kaina: 5549.06 € 19159.79 Lt
5549.06

Optinis priedas matuokliui DTX, daugiamodis
DTX-MFM2 daugiamodžių skaidulų moduliai (du moduliai, vienas pagrindinis ir vienas "Smart Remote" nuotolinis).
kėkviename modulyje yra 850nm ir 1300 nm LED šaltiniai išvesti į vieną išvesties prievadą
850-1550nm galios matavimui. Integruotas VFL, SC adapteris galios matavimui ir 62.5/125 SC-SC ir 50/125 SC-SC matavimo kabeliai su susukimo ritėmis (NF-MANDREL-50 ir NF-MANDREL-625).
 



Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: