Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška
3.8 / 5
3.8 stars, based on 12 reviews

Planisfera Levenhuk M20, didelėSpeciali Kaina: 7.49 €
7.49

Planisfera yra besisukanti žvaigždžių diagrama, kuri greitai ir lengvai padeda sužinoti, kurie dangaus objektai gali būti stebimi jūsų vietoje tam tikrą dieną ir laiku. Mūsų protėviai, stebėdami naktinį dangų, pastebėjo, kad jis nuolat kinta ištisus metus. Dėl mūsų planetos sukimosi (aplink Saulę ir aplink savo ašį) tai, ką matome dangaus sferoje, kinta bėgant mėnesiams ir net dienos metu! Šis supratimas paskatino sukurti planisferą, leidžiančią žmonėms nustatyti ryškiausių astronominių objektų vietą tam tikra data ir laiku būsimuose (ar praeities) stebėjimuose.

Kaip tai veikia? Planisfera susideda iš žvaigždžių diagramos ir disko su datų (diagramoje) ir laiko (diske) žymomis. Ant šių dalių sulygiavus datą ir valandą, pro ovalų disko langą galėsite matyti naktinio dangaus atvaizdą. Negalite pasirinkti metų planisferoje, nes žvaigždžių padėtis išlieka ta pati, nesvarbu, ar prieš šimtą metų praeityje, ar po tūkstančio metų ateityje.

Levenhuk M20 planisfera skirta 45°-63° šiaurės platumos (Sietlas yra apytiksliai 47° šiaurės platumos, Ankoridžas yra apytiksliai 61° šiaurės platumos), o tai reiškia, kad joje rodomi tik tie žvaigždynai, kuriuos galima stebėti iš šių koordinačių.

Papildoma informacija :

Planisfera parodo dangaus sferos vaizdą tam tikra data ir laiku. Tiesiog sulygiuokite datą žvaigždžių diagramoje su laiku diske (pvz., sausio 21 d., 22:00 val.). Šiaurės ašigalis yra diagramos centre, o šalia jo yra Polaris arba Šiaurės žvaigždė. Žvaigždžių diagramoje pavaizduotos žvaigždės, ryškesnės nei trečiasis žvaigždės dydis (kuo didesnis taškas, tuo žvaigždė ryškesnė). Ryškiausios žvaigždės nurodomos pavadinimu. Tiek žvaigždžių diagrama, tiek diskas yra laminuoti.

Planisferą naudoti labai paprasta, o jos teikiama informacija yra neįkainojama jūsų stebėjimams.

Naudojimas: Bendro naudojimo produktas. Gali naudoti vyresni nei 3 metų vaikai.Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: