Google+


Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška
3.5 / 5
3.5 stars, based on 12 reviews

Testeris Fluke NetTool II VoIPSpeciali Kaina: 3744.95 € 12930.56 Lt
3744.95

NetTool II VoIP matuoklis, Fluke
NetTool II Pro VoIP apima:  10/100/1000Mbps matavimus linijose, VoIP parinktį, NetProve diagnostika, IntelliTone tonaciją, nettool Connect PC programinę įrangą, WireView Wiremapper # 1, 4 AA šarmines baterijas, USB į mini-USB kabelį, "Ethernet" kabelį, pradedančiojo vadovą, CD su daugiakalbiais vartotojo vadovais, ir minkštą nešiojimo dėklą.

Nettool II savybės:
NetProve diagnostika - izoliuoja ryšio įrenginių ir taikymo problemas per kelias sekundes
IntelliTone ™ skaitmeninis signalizavimas - greitai ir saugiai suranda kabelius aktyviuose tinkluose.
Gigabit "Inline" - išsprendžia "Gigabit-to-the-desk" dislokavimą su dviguba 10, 100, ir 1000 Mbps Ethernet sąsaja.
PoE srovės matavimas - suteikia galimybę stebėti PoE srovę, įtampą ir porų informaciją inline arba vieno galo būdu.
VoIP opcija - suteikia galimybę stebėti IP telefono įkėlimą ir VoIP pokalbius ir įvertinti pagrindiniai skambučių kokybės metriką.
kompiuterio prijungiamumas prie tinklo - stebėti tarp dviejų tinklo įrenginių ir bendras ryšio problemas, pavyzdžiui, greitį ir dvigubo ryšio nesutapimus, problemas ir klaidas
Kompiuterų tinklo konfigūracija - leidžia apžvalgti serverius, kuriuos kompiuteris yra sukonfigūruotas naudoti, su siūlomais "servisais", vardais, IP adresas ir potinkliu.
VLAN, CDP, EDP, LLDP matomumas - vietinių ir taikomų VLAN ir Discovery Protokolų informacijos matymui.
Taške galimų tinklo išteklių matymas - IP adresas, MAC adresas, potinklio ir teikiami aktyvių serverių, maršrutizatorių ir spausdintuų "servisai".
Kompiuterio ir tinklo protokolų nustatymui - IP, NetWare, NetBIOS, "Apple", ir kiti rodomi, kad galėtumėte nustatyti neatitikimus ar nepageidaujamus protokolus.
Atskirti servisui tinklo prisijungimo taške- nustatyti ar prisijungimo taškas siūlo Ethernet, phone, Token Ring, arba yra neaktyvus.
Stebėti tinklo būseną - žiūrėti siunčiamus rėmelius, utilizaciją, transliaciją, klaidas ir susidūrimus - tiek darbastalio, tiek ir tinklo dialogus.
Problemų registras - įspėja dėl pernelyg daug klaidų, pasikartojančių IP, neatsakančių DNS užklausų, nepageidaujamų protokolų, ir TCP/IP ryšio gedimų.
Atlikti pagrindiniams kabelio tyrimams - tirti, komutaciniams kabeliams arba įdiegtiems kabeliams, nustatyti ilgį, trumpinimą, atskirtas poras, arba atvirą grandinę, įskaitant "pin-to-pin" jungtis.

Gamintojo kodas: NTS2-VOIPTaip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: