Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška
3.2 / 5
3.2 stars, based on 11 reviews

Vabzdžių gaudyklė LabZZ C1Speciali Kaina: 6.99 €
6.99

Levenhuk LabZZ C1 vabzdžių gaudyklė yra paprasta pagalba, kuri nustebins ir sužavės jaunuosius mokslininkus. Skirtingų dydžių vabalai, drugeliai ir kiti vabzdžiai gali būti įdedami į šią gaudyklę ir stebimi per permatomas stiklines sieneles arba dangtelyje įmontuoto padidinamojo stiklo pagalba. Jūs taip pat galite pripildyti gaudyklę vandeniu ir paleisti mažytes žuvytes, kurias galėsite stebėti iš visų pusių ir kampų.

Levenhuk LabZZ C1 vabzdžių gaudyklė yra ypač naudinga stebint gamtą. Praktiškai, beveik visi laukinės gamtos gyventojai yra pakankamai maži, jog tilptų į gaudyklę, todėl tai yra puiki tyrimų tema kartu su Levenhuk LabZZ C1! Šis didintuvas yra rekomenduojamas nuo trijų iki dvylikos metų amžiaus vaikams.

Dizainas yra labai paprastas: viršutinė danga atlieka pagrindinę didinamąją funkciją ir leidžia padidinti vaizdą iki 3 kartų; taip pat gali būti naudojamas kartu su pritaikytu papildomu didinamuoju stiklu, kuris leidžia padidinti vaizdą iki 6 kartų. Gaudyklės apačia turi specialų matavimo tinklelį, kuris padeda apibrėžti tyrinėjamo objekto dydį.

Lęšių skersmuo (matmenys), mm

45

Vidinių lęšių skersmuo, mm

35

Didinimas, x

6

Vidinių lęšių didinimas, x

3

Optikos medžiaga

optinis plastiko

Korpuso medžiaga

plastikas

Papildomai

matavimo tinklelis su 0,5 cm vertinimo skale yra pritaisytas gaudyklės apačioje; plastikinis voras taip pat pridedamas

Naudojimas

Bendro naudojimo produktas. Gali naudoti vyresni nei 3 metų amžiaus vaikai.

Taikymas

skaitymo/ieškoti

Konstrukcija

ant stovo


Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: