Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Elektronikos prekės

Elektronikos prekės
3.6 / 5
3.6 stars, based on 22 reviews

Skaitmeninis vidaus/lauko termometras su aliarmu ETI 810-080Speciali Kaina: 20.99 €
20.99

Skaitmeninis vidaus/lauko termometras su aliarmu ETI 810-080 
Gamintojo kodas:  810-080

Šis vidaus lauko termometras puikiai tinka namuose/biure ir oro temperatūrai matuoti.Patogiam temperatūros stebėjimui su max/min funkcija ir 3m ilgio zondu matavimams šalia esančioje terpėje (vidiniu ir išoriniu sensorium).

Termometre yra du temperatūros jutikliai, lauko temperatūrai tai mažas, vandeniui atsparus, nuimamas zondas su 3 metrų laidu, kuris yra su PVC izoliacija ir apvalkalu ir vidinis termistoriaus jutiklis patalpų temperatūrai matuoti.
Vidaus lauko termometras taip pat turi programuojamą aukšto/žemo lygio aliarmą, kuris įspėja garsiniu įspėjimu, jei temperatūra nukrenta už nustatytos ribos.

Dvigubo matavimo termometras turi lengvai skaitomą dvigubą skystųjų kristalų ekraną ir „max/min“ funkciją, kad būtų galima matyti aukščiausią ir žemiausią temperatūrą. Vidinė temperatūra matuojama nuo -19,9°C iki 69,9°C, o lauke -nuo -49,9°C iki 69,9°C. Abiejų jų skiriamoji geba yra 0,1°C, o tikslumas  ±1°C.

Termometro korpusas yra iš ABS plastiko, jo nugarėlėje yra sulankstoma kojelė ir nedidelė skylutės anga, skirta pakabinti ant sienos. Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: