Google+


Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Elektronikos prekės

Elektronikos prekės
3.9 / 5
3.9 stars, based on 12 reviews

Termovizorius FLIR E6Speciali Kaina: 2043.69 € 7056.45 Lt
2043.69

Termovizorius FLIR E6

FLIR E serijos termovizoriuose dera paprastumas, patvarumas ir lengvumas. Termovizorių atsparumas išbandytas, metant juos nuo 2 metrų aukščio. FLIR E serijos termovizoriuose įmontuota USB jungtis ir lazeris, kad būtų lengviau atlikti ir apdoroti matavimus. Puikus šių termovizorių panaudojimo pavyzdys - elektronikos pramonės sektorius ir daug skirtingų jo poreikių. FLIR termovizoriai suteikia patikimus ir tikslius temperatūros matavimus (± 2% arba ± 2°C nuskaitymo vertės), todėl jie užfiksuoja net mažiausius temperatūros pokyčius.

Termovizorius FLIR E6 su SMX funkcija, kuri sulieja realų ir terminį vaizdus į vieną tam, kad iš karto galėtumėte atpažinti ir identifikuoti problemines sritis.

Patogus dizainas ir paprasti 4 mygtukai navigacijai 3.0" spalvotame LCD ekrane, leis termovizorių valdyti viena ranka. Galėsite pasirinkti nustatymus, vaizdo režimus, matavimo įrankius ir išsaugoti vaizdus JPEG formatu. 

Savybės:

Įkraunami akumuliatoriai (lengvai pašalinkite, pakeiskite ar įkraukite); Matavimų tikslumas (kintamo spinduliavimo ir temperatūros atspindžio nustatymai patikimiems matavimų rezultatams); Greitas išsaugotų vaizdų perkėlimas (naudojant USB kabelį); Greitos ataskaitos (FLIR programinės įrangos pagalba analizuokite vaizdus ir sugeneruotas ataskaitas); Gamintojo garantija (2 metai kamerai, 5 metai baterijoms ir net 10 metų detektoriui).

Specifikacija:

9Hz, -20 ... 250°C, 320x240 vaizdo taškų; Ekranas: 3.0" spalvotas LCD; MSX raiška: 320 x 240 vaizdo taškų; IR raiška: 160 × 120 vaizdo taškų; Kampas: 45° x 34°; Temperatūros jautrumas: 


Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: