Google+


Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška
  
0 / 5
0 stars, based on reviews

Telefono objektyvų rinkinys Black Eye Combo (fish eye+ macro + plataus kampo)Speciali Kaina: 40.00 € 138.11 Lt
40.00

Didžiausias įvertinimas, kad žmonės atėję į parduotuvę ir išmėginę telefono objektyvą sutartinai sako "o kai noriu", "norėčiau", "bus geriausia dovana", "žiauriai geras" ar tiesiog "WOW". Užsukite ir jūs, kad galėtumėte išmėgintį šiuos originalius telefono objektyvus ant savo telefono!

Tai 3 skirtingų telefono lešių objektyvų rinkinys, kuris tinka visiems telefonams su kamera ir yra taip paprastai naudojamas, kad net 3 metų vaikas jau gali "gaudyti" įspūdingus kadrus. Objektyvas labai paprastai magneto dėka prisitvirtina prie, bet kokio Samsung, LG, Iphone ar kito telefono. Fiksacija tvirta, tačiau padaryta taip, kad būtų labai paprasta nuimti ir vėl uždėti, o kartu visiškai nekenkia telefonui.

Su macro lešiu galima fotografuoti itin detalius objektus.
Plataus kampo objektyvas telefonui įspūdingai išplečia fotografijos lauką.
Fish Eye telefono objektyvas padaro vadinamąjį fish eye efektą ir nuotraukos tampa dar smagesnės ir išskirtinesnės.

Tinka ir filmavimui. Su garantija. Ypatingai naudinga kelionėse, koncertuose ir festivaliuose!

Black Eye  objektyvai telefonui tai išskirtinės kokybės naudingas telefono aksesuaras. Black Eye tai Suomijoje įsikūrusių ekstremalų draugų kompanija, kurie pradėjo ieškoti kokybiškų ir originalių būdų norėdami įamžinti savo ekstremalius pomėgius. Pamatę milžinišką žmonių susidomėjimą ir jų šypsenas - vaikinai visa tai pavertė į žaismingą, originalią bei jau gan didelę tarptautinę kompaniją. O dabar ir Lietuvoje galima įsigyti origanalių Black Eye objektyvų savo telefonui!Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: