Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Grožio, kosmetikos, higienos prekės

Grožio, kosmetikos, higienos prekės
Braun Series 9 9365cc  skustuvas vyrams Apkarpymo mašinėlė Grafitas
32%
32%
0 / 5
0 stars, based on reviews

Braun Series 9 9365cc skustuvas vyrams Apkarpymo mašinėlė GrafitasKaina: 369.00 €
Speciali Kaina: 251.00 €
Sutaupyk: 118.00 €
369.00

Braun pristato Series 9 - efektyviausią pasaulyje ir i-scaron;skirtinai komforti-scaron;ką odai barzdaskutę. Galima skustis sausu ir -scaron;lapiu būdu, itin kokybi-scaron;ka, patikima ir patogu. Braun 9365cc-nbsp;tai auk-scaron;čiausios klasės barzdaskutė, kuri kasdieną tarnaus daugelį metų.

Unikalūs Braun 9 serijos 9365cc barzdaskutės skutimo elementai, skirti vienu brūk-scaron;telėjimu sugriebti bet kokius plaukelius.

HyperLift-amp;Cut kirpiklis pakelia ir pakerpa priglūdusius plaukelius. Sustiprintas nepaprastai tvirta, korozijai atsparia titano danga. Direct-amp;Cut kirpiklis nukreipia ir pakerpa plaukelius, augančius skirtingomis kryptimis. Apsauginė SkinGuard sistema saugo odą bei užtikrina -scaron;varų ir komforti-scaron;ką skutimąsi prie pat odos. 2 OptiFoil-trade; skutamieji tinkleliai, tobulai -scaron;variam ir -scaron;velniam skutimuisi. 899 unikalios formos ir optimalaus dydžio skylutės sugriebia net pačius trumpiausius plaukelius ir užtikrina idealų odos komfortą.Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: