Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Grožio, kosmetikos, higienos prekės

Grožio, kosmetikos, higienos prekės
  
0 / 5
0 stars, based on reviews

Dantų šepetėlis Philips Sonicare HX6859/34 elektrinisSpeciali Kaina: 169.00 €
169.00

Dantų šepetėlis Philips Sonicare HX6859/34 

Pajuskite skirtumą švelniai valydami su mūsų spaudimo jutikliu ir iki 100 % pagerindami dantenų sveikatą, palyginti su įprastu dantų šepetėliu.

Naudodami šį dantų šepetėlį, rinkdamiesi iš trijų režimų valymą pritaikysite savo poreikiams. Valymo režimas yra standartinis ir skirtas geriausiam valymui. Balinimo režimas puikiai tinka paviršinėms dėmėms šalinti. Dantenų priežiūros režime pridedama papildoma ne tokio galingo valymo minutė, kad švelniai pamasažuotumėte dantenas. 

Pažangi „Philips Sonicare“ technologija „sonic“ veikia suplakdama vandenį tarpdančiuose, o šepetėlio braukiamaisiais judesiais suardomos ir išvalomos apnašos, kad dantys kasdien būtų išskirtinai švarūs. 

Visos šepetėlio galvutės bėgant laikui nusidėvi. Tačiau mūsų technologija „BrushSync“ stebi, kiek laiko naudojote šepetėlio galvutę ir kaip stipriai valėte dantis. Kai ateis laikas ją pakeisti, apie tai perspės ant rankenos esanti lemputė ir trumpas pyptelėjimas. Taip būsite tikri, kad šepetėlio galvutė gerai valo. 

Mūsų „QuadPacer“ perspėja, kai praeina pakankamai laiko valant kiekvieną burnos dalį, o „Smartimer“ praneša praėjus dviem rekomenduojamoms valymo minutėms. 

Galite būti tikri, kad valysite dantis saugiai: mūsų technologija „sonic“ tinkama naudoti dėvint kabes, karūnėles, turint plombų ir apmautų dantų, ją galima naudoti siekiant išvengti sugedusių dantų ir kasdienei dantenų sveikatai gerinti. 

Technologija su integriniu lustu aptinka ir sinchronizuoja išmaniąją šepetėlio galvutę su išmaniąja rankena. Išmaniosios rankenos ir išmaniosios šepetėlio galvutės pora yra galingas derinys, dėl kurio veikia išmanieji keitimo priminimai. 

Techniniai duomenys:

Baterija: Pakartotinai įkraunama; Baterijos tipas: Ličio jonų; Veikimo laikas (nuo visiškai įkrauto iki išsikrovusio): Iki 2 savaičių ; Įtampa: 110–220 V; Lengvai tvirtinamos šepetėlio galvutės ; Lemputė parodo akumuliatoriaus įkrovą; Rankenėlės: Plonas ir ergonomiškas dizainas; Valymo laikas: Iki 2 savaičių; Spaudimo jutiklis: Įspėja, kai valoma per stipriai; „BrushSync“ keitimo priminimas: Visada žinokite, kada keisti šepetėlio galvutes; Greitis: Iki 62 000 šepetėlio judesių per min.  Šepetėlių galvutės: 2 „W2 Optimal White standard“ ; Kelionių dėklas; garantija 2 metai.


Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: