Google+
Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška

Grožio, kosmetikos, higienos prekės

Grožio, kosmetikos, higienos prekės
 
0 / 5
0 stars, based on reviews

Dantų šepetėlis Philips Sonicare ProtectiveClean 5100 elektrinisSpeciali Kaina: 99.90 €
99.90

Dantų šepetėlis Philips Sonicare ProtectiveClean 5100 

Pajuskite skirtumą švelniai valydami su mūsų spaudimo jutikliu ir pabalindami dantis per 1 savaitę.

Technologija su integriniu lustu aptinka ir sinchronizuoja išmaniąją šepetėlio galvutę su išmaniąja rankena. Išmaniosios rankenos ir išmaniosios šepetėlio galvutės pora yra galingas derinys, dėl kurio veikia išmanieji keitimo priminimai. 

Visos šepetėlio galvutės bėgant laikui nusidėvi. Tačiau mūsų technologija „BrushSync“ stebi, kiek laiko naudojote šepetėlio galvutę ir kaip stipriai valėte dantis. Kai ateis laikas ją pakeisti, apie tai perspės ant rankenos esanti lemputė ir trumpas pyptelėjimas. Taip būsite tikri, kad šepetėlio galvutė gerai valo. 

Galite nepastebėti, kad valotės per stipriai, tačiau dantų šepetėlis pastebės. Jei pradėsite dantų šepetėlį spausti prie dantenų, jis pradės skleisti pulsuojantį garsą ir primins sumažinti spaudimą. 

Norėdami pašalinti paviršines dėmes ir džiaugtis baltesne šypsena, uždėkite šepetėlio galvutę „W DiamondClean“. Viduryje yra tankūs, dėmes šalinantys šereliai. Kliniškai įrodyta, kad dantys tampa baltesni vos per vieną savaitę. 

Pažangi „Philips Sonicare“ technologija „sonic“ veikia suplakdama vandenį tarpdančiuose, o šepetėlio braukiamaisiais judesiais suardomos ir išvalomos apnašos, kad dantys kasdien būtų išskirtinai švarūs. 

Techniniai duomenys:

Baterija: Pakartotinai įkraunama; Baterijos tipas: Ličio jonų; Veikimo laikas (nuo visiškai įkrauto iki išsikrovusio): Iki 2 savaičių ; Įtampa: 110–220 V;  Spalva: Tamsiai mėlyna; Greitis: Iki 62 000 šepetėlio judesių per min.   Nauda sveikatai: Padeda sumažinti ertmių; Balinamoji nauda: Pabalina dantis per savaitę; Atsakomoji reakcija į spaudimą: Naudotojas įspėjamas rankenėlės vibravimu; Laikmatis: „SmarTimer“ ir „Quadpacer“ ; Valymo laikas: Iki 2 savaičių;  Garantija 2 metai. Šepetėlių galvutės: 2 „W2 Optimal White standard“.


Taip pat rekomenduojame:
Jeigu Jus domina ši prekė, tikėtina jog sudomins ir šios: