Google+


Ieškoti prekės:
Detalesnė paieška
3.1 / 5
3.1 stars, based on 45 reviews

DERMATODORON tepalas egzemos, psoriazės pažeistos odos priežiūrai, WELEDA 25gSpeciali Kaina: 13.75 € 47.48 Lt
13.75
Antroposofinis preparatas palengvinantis egzemos ir psoriazės pažeistos odos simptomus. Vartojamas atsižvelgiant į antroposofinę žmogaus ir gamtos sampratą.Tinka ūmios ir lėtinės egzemos, šlapiuojančios egzemos, psoriazės pažeistos odos priežiūrai.

Dozavimas: Jei nepaskirta kitaip, tepkite Dermatodoron tepalu pažeistas vietas 2-3 kartus per dieną.

Sudėtis: lanolinas, glicerinas, bičių vaškas, sezamo aliejus, šliaužiančiosios šilingės ir karklavijo glicerino ekstraktai.

Gamintojas: Weleda AG, Möhlerstrasse 3, D-73525 Schwäbisch Gmünd, Vokietija www.weleda.lt
Platintojas: UAB Quattuor Elementa, Gelvonų 50-72, Vilnius tel. 8 5 2610828, 8 699 76352 el.p. info@weleda.lt


Weleda – natūrali ekologiška kosmetika ir autentiškas grožis nuo 1921m.

Weleda – lyderiaujanti Europoje ir pasaulyje kompanija, gaminanti aukščiausios kokybės natūralią ekologišką kosmetiką nuo 1921 metų. Taip pat Weleda yra didžiausia pasaulyje antroposofinių vaistų ir natūralių dietinių maisto papildų gamintoja.
Weleda kompanija buvo įsteigta 1921 metais Šveicarijoje, jos įkūrėjai – olandų gydytoja Ita Wegman ir austrų filosofas Rudolfas Šteineris. Nuo kompanijos gyvavimo pradžios mes gaminame antroposofinius vaistus ir odos priežiūros priemones, kurių gamybai naudojame patikrintus vaistinius augalus, mineralines medžiagas, natūralius augalinius ir eterinius aliejus. Kompanija vadovaujasi idėja, kad gamtoje (augaluose ir mineraluose) esančios medžiagos ir vykstantys procesai gali padėti mums, žmonėms rasti sveikatos šaltinį, bei apsaugoti ir pasirūpinti mūsų oda.

Weleda tikslas – padėti kiekvienam, jaunam ir senam, atstatyti sveikatą bei gerai jaustis. Šito mes siekiame eidami natūraliu, etišku ir saugiu keliu, nedarydami žalos aplinkai ir gyvūnams, kartu sukurdami itin aukštos kokybės produktus. Šiuo požiūriu grindžiama visa Weleda kompanijos veikla.

Weleda kokybė

Weleda kūno priežiūros priemonės sukurtos iš vertingiausių gamtos medžiagų. Jos veikia švelniai ir giliai visą žmogaus kūną ir sielą. Per beveik 90 kompanijos gyvavimo metų, glaudžiai bendradarbiaujant gydytojams, vaistininkams ir odontologams buvo sukurtas platus natūralių kūno kosmetikos priemonių asortimentas. Sąmoninga atsakomybė už aplinką slypi kiekvienoje proceso smulkmenoje: Augalai, naudojami produktuose yra auginami Weledos biodinaminiuose ūkiuose, arba įsigyjami sertifikuotuose ekologiniuose ūkiuose ar natūraliose augimvietėse. Nenaudojamos trąšos ir pesticidai, taip pat jokie genetiškai modifikuoti augalai. Visi preparatai gaminami be sintetinių kvapų, dažų ir konservantų. Tai ypač svarbu alergiškiems žmonėms ir tiems, kas jautriai reaguoja į dirbtinius priedus, jie gali iš pirmo žvilgsnio įsitikinti, kad vartodami Weleda produktus nepakenks savo sveikatai. Vykdoma nuolatinė žaliavų kokybės kontrolė. Kūno priežiūros produktams taikoma ta pati aukščiausio lygio kokybės kontrolė, kaip ir vaistams. Weleda pakuotės gaminamos iš perdirbamų medžiagų, siekiant nepakenkti gamtai. Weleda niekada neatliko bandymų su gyvūnais.